Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki mam #redminote2 i chce jako drug ą kartę sim wykorzystać do taniego internetu bo w #orange to drogo.
Co polecilibyście jaką sięc by tylko korzystać z pakietów na niej?
a może wciąż się opłaca zamówić ten darmowy internet #areo2?

I jak w sumie to jest wtedy że musze miedzy kartami sim się przełączać ciągle czy 2 są aktywne na raz i skąd wtedy wiadomo z której ciągnie mi dane?
Dzięki z góry za odpowiedzi
#pytanie #pakietdanych #internet
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Let_Me_2_Be: jak uruchamiasz przy dual sim dane pakietowe albo dzwonisz to telefon pyta z której karty :) AERO2 spoko, tylko zasięgi ma kiepskie dosyć. Na yt posłuchasz muzyki, poprzeglądasz internet, ale filmu np z CDA nie obejrzysz. Darmowy działa do 512 kbps. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Let_Me_2_Be: Najtańsze pakiety są w LycaMobile: za 7 zł masz 2 GB internetu teoretycznie LTE, a praktycznie to ok 2 mega. Oprócz tego możesz spróbować Orange Free: kupujesz starter, doładowujesz konto za 100 zł i wpisujesz koda na konto na rok. W bonusie dostajesz 36gb ważne rok i masz jeszcze 100 zł na koncie. Albo kupić za 100zł starter na allegro z jakimiś 72 gb danych na ile chcesz.
W
  • Odpowiedz
@Let_Me_2_Be: jak masz zasięg lte to jest jedna opcja bezkonkurencyjna, czyli red bull. Robiąc prosty trik zajmujący 2 dni będziesz miał nielimitowany internet. Korzystam juz jakis czas, jest to najlepsze rozwiazanie na razie. Miałem brać do nowego domu neta kablowego za 40zl/mc a tu za darmo to samo.
Wpisz red bull mobile nielimitowany internet, na forach sa instrukcje jak to zrobic :) Pozdro
  • Odpowiedz
@Let_Me_2_Be: kupujesz na aledrogo 37gb orange za 55 cebulionów, przy umiarkowanym użytkowaniu starczy Ci na lata (przedłużąsz SMS-em START na nr 8002).
tę kartę trzymasz w slocie 1 i ustawiasz na niej transmisję danych
w drugi slot wkładasz normalną kartę do rozmów
  • Odpowiedz