Wpis z mikrobloga

@lano: Można mieć paraliż, gdy się człowiek boi wody (jeśli trudno Wam to zrozumieć to proponuję- zrobić eksperyment- macie za zadanie w ciągu 6 minut przenieść takiego słodziaka w bezpieczne miejsce .
https://i.ytimg.com/vi/pmW7JUP6Ing/hqdefault.jpg
Kto się podjąłby wyzwania?
@i_pam_pawel @fl4izdn4g @katyperry @malapartyzantka @mam_krowy @mlekoztesco @jukees @bess9 @Ailo18

P.S. Może i Adam bał się wody, ale już zagonić jej do wody na lądzie to nie.
  • Odpowiedz
@Aiko18: Nie lubił czy nie umiał? Bo to 2 różne kwestie. Poza tym przy brzegu była woda bardzo płytka, więc co najwyżej po warszawsku - brzuchem po piasku. Mógł chociaż spróbować coś jej podać- torebkę swoją na długich ramiączkach skoro wyciągała ręce do niego. Nie zrobił nic. Nawet nie krzyknął na kogoś, żeby przyszedł pomóc.
  • Odpowiedz
@taksepacze: wiem, że się nie śpi :D Już nie będę dużo odsypiać i wezmę się porządnie za robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡ ͜ʖ ͡) i co doszliście już do tego czy podejrzany umiał pływać? ( po kierunkach wnioskuję, że troszkę musiał)
  • Odpowiedz
@tesoro: No włąśnie to tak jak z tym pająkiem... Co innego oglądać pająka w terrarium, a co innego być w terrarium pełnym pająków. Może przyszedł czas na praktyki...no i nie zaliczył. Zmienił na gospodarkę wodną...też nie zaliczył...i została mu drogeria.
To nie AWF tylko może tam nie ma zajęć pływania...nie wiem...
  • Odpowiedz