Wpis z mikrobloga

.

Dziś trochę o paznokciach, dłoniach i uzębieniu :)
Fajnie jakby dłonie samicy marzeń były z jednej strony delikatne ale z drugiej też takie że jak przywalą to nic im się nie stanie :) (lubię obryzać paznokcie, przydałby się ktoś kto by strzelił w głupi dziób bym przestał). Nie grube tzw. stożki że im dalej w stronę dłoni tym grubszy ten palec ale też nie takie na zewnętrznej stronie dłoni widać taką poduszkę tłuszczową (przeważnie występuje u wielorybów i morświnów). Paznokcie, tutaj to nigdy nie wiem po co one naklejają te swoje plastikowe pancerze (chyba to się zwie tips), po czym zrywają albo się z nimi męczą bo nie ważne że całkowicie nie funkcjonalne musi ładnie wyglądać ! A tak na prawdę to nie wygląda. Najlepiej jakby miała paznokcie koloru naturalnego (czyli nie maluje ich codziennie po googolplex razy), długości która im nie przeszkadza (serduszko mi się psuje jak widzę jak się czasami męczycie a bo to za długie, a bo to za krótkie, a bo to pancerze itp.). A przede wszystkim bez jakiś tipsów, to tak szpetnie wygląda jakby te paznokcie jakiegoś raka miały (bleee). I na miłość boską nie przygryzajcie tej skórki dookoła paznokci, wiem że są nawyki itp. ale jak już tak o nie dbacie to chociaż dbajcie też o to co jest dookoła ich. Co do ząbków :) Nie każdy ma śnieżno białe ząbki np. ja, nie każdy ma super proste ząbki np. ja, ale kurde tak szpetnie to wygląda jak dziewczyna wstydzi się swojego uzębienia i zasłania usta co by się zaśmiać, a jak już to się tylko delikatnie uśmiecha. Nie ma czego się wstydzić (no chyba że nie ma się jakiegoś zęba z przodu albo posiada się narośl brudu na nich - taki kamień jak w czajniku się tworzy to jest się czego wstydzić).

Najlepsze dziewczyn są gdy mają delikatne dłonie ale też takie które się nie rozpadną przy lepie w twarz, których dłonie nie są parówkami. Których paznokcie nie są pokryte jakimś plastikowym czymś czy też pięćdziesięcioma warstwami lakieru, które nie utrudniają im w funkcjonowaniu, a swoich ząbków się nie wstydzą bo nie każdy ma przecież śnieżnobiałe i prościuteńkie ząbki.


#yukinagato #suzumiyaharuhinoyuuutsu #randomanimeshit
k.....u - .

Dziś trochę o paznokciach, dłoniach i uzębieniu :)
Fajnie jakby dłoni...

źródło: comment_PLMjMRf39gJSWsMCEO0ZNfqowPTBZMrr.jpg

Pobierz
  • 7
@kurokaeru: Podoba mi się jak dokładnie opisujesz każdą część ciała, tak trzymać (ʘʘ)

Fajnie jakby dłonie samicy marzeń były z jednej strony delikatne ale z drugiej też takie że jak przywalą to nic im się nie stanie :)

Heh, "delikatne, ale nie kruche" to jeden z moich postulatów sprzed 8 miesięcy, trzeba zrobić jakiś extended redesign bo patrząc na Twoje wpisy to mój wygląda blado :P
@joookub: Nie wiedziałem że coś takiego zrobiłeś :P U mnie to jeden wielki chaos jak widać a u ciebie to zacnie wygląda nie powiem.

typowej uroczej japońskiej dziewczyny w wieku 18-24 lat.


Ale kto to wie, jak pasuje to może, nie znam żadnej typowej japońskiej dziewczyny więc może masz rację.
@joookub: @kurokaeru:
Jestem pod wrażeniem jak precyzyjnie potraficie opisać to czego oczekujecie od innych ludzi. Szanuję takie postawy, jak ktoś dokładnie wie czego szuka (w przeciwieństwie do mnie xD) i jest to w stanie opisać z taka precyzją. Poza tym czytając wasze wypowiedzi docieram do wniosku, który utwierdza mnie w przekonaniu że ludzie zawsze będą dążyć do równowagi (nie za duże, nie za małe, nie za krótkie, nie za długie,
@norypS: Nie, za głupi jestem na medycynę, z resztą wolę niszczyć niż coś ratować bliższy "zawód" moim upodobaniom (który w zasadzie jest obecnie bezużyteczny ( ͡° ʖ̯ ͡°) - nie, to nie jest zarządzanie i marketing).