Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Szanowny Panie Prezydencie

W związku z odmową przyjęcia przez Pana Prezydenta zaproponowanych przeze mnie w dniu 27.01.2016 roku zasad debaty, pozostając w pełnym szacunku dla Pana Prezydenta, uznaję ją tym samym za odwołaną, o czym niezwłocznie powiadomię pozostałe osoby.

z uszanowaniem

prof. Mirosław Golon
dyr. Oddz. IPN-KŚZpNP w Gdańsku
  • 12
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Już Panie Prezydencie nas Pan tutaj informował o tym 4 godziny temu. To ja ponownie pozwolę się zapytać Pana, czy spotkanie na innych warunkach i w innym terminie jest możliwe? Bo na razie to jest jakaś groteska.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Niestety, ale źle Pan robi przeciwnicy Pana będą, mieć kolejne argumenty przeciwko Panu. Mam nadzieję że dojdzie do tej debaty, bo powinno dojść, rozwiązało by to raz na zawsze wszelkie wątpliwości.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: To od samego początku wyglądało na USTAWKĘ i tak się właśnie skończyło !

TO TAK WYGLĄDAJĄ "USTALENIA i NEGOCJACJE" ZASAD DEBATY ?
Kto upoważniał IPN do narzucania swojej propozycji, dlaczego Bolek chciał zrobić sobie BENEFIS
zamiast wykorzystać formułę PYTANIE - ODPOWIEDŹ i narzucić jedynie ramy czasowe ?
Całość wygląda żałośnie, a prowokator z byle powodu, bez dobrej woli wprost STCHÓRZYŁ !

TCHÓRZY zresztą od dawna - zapowiedzi strasznych procesów za
  • Odpowiedz
@lechwalesa: problem tkwi w tym, że tutaj nikt nikomu nie płaci. Ludzie mają dosyć zamieszania wokół Pana przeszłości, Panie Prezydencie, która rzutuje na teraźniejszość w jakiej żyją i chcą poznać prawdę. Poświęcają na to tylko i wyłącznie swój czas.
  • Odpowiedz