Wpis z mikrobloga

Dobra, dawno nie miałem takiej sytuacji, że cały internet był przeciwko mnie xD, więc czas napisać coś za co zostanę zjedzony na kolację przez elitę portalu internetowego wykop.pl:

#!$%@?, co to jest, że wśród "facetów" ogólnie całkiem popularne jest robienie sobie jakichś coraz to bardziej wymyślnych fryzur, #!$%@? jakichś lakierów, żeli, wosków, #!$%@? wie czego na łeb. Ja rozumiem raz na jakiś czas ogolić głowę na łyso, czy tam obciąć włosy do jakiej tam długości komu pasuje, ogolić czasem mordę, żeby nie wyglądać jak menel, ale takie strojenie się? Jak baba? IMO to nie przystoi. Ta moda jest #!$%@?, wg mnie facet (w przeciwieństwie do kobiety) nie ma wyglądać, tzn no tak jak napisałem, na tyle o siebie zadbać, żeby nie wyglądać obleśnie (zresztą tak - obleśnie - zwykle wyglądają takie pajace co się stroją 30min przed lustrem jak gdzieś wychodzą bo mu włosek w złą stronę sterczy xD), ale nie #!$%@? się stroić.

OCZYWIŚCIE gówno mnie to tak naprawdę obchodzi, to nie jest jakiś ból dupy bo jak każdy pedałek się stroi to jest jego prywatna sprawa i nic mi do tego, to jest tylko dobitne wyrażenie mojego zażenowania - bo mimo, że nie interesuje mnie wygląd innych facetów, to jednak jakieś lekkie obrzydzenie niestety czuję gdy widzę w pobliżu takich cudaków.

Teraz wystawiam klatę, #!$%@? we mnie, niech klawiatury Wasze zostaną rozgrzane do czerwoności. Dodawajcie na #czarnolisto. Nie liczę na merytoryczną dyskusję bo to wykop.pl xD. Konta nie usunę (przynajmniej na razie).

#modameska #fryzura #pedalskiegowno #gownoburza #niepopularnaopinia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@insejn: chcialbys zaczac tym #gownoburza ale niestety, wszyscy normalni ludzie maja w pompce jak inni wygladaja.. i ci ktorzy sie stroja maja #!$%@? na takich jak ty i powinno byc odwrotnie. pozdrawiam i zazdroszcze braku innych problemow w zyciu, serio
  • Odpowiedz