Wpis z mikrobloga

#wot

Warto przejść z M40/43 na M53/M55 nie mając konta premuim?
8T sobie chwalę ale 9T bardziej mobilna i wyższe losowania co uważam za plus. Cała reszta + i - pojazdów znana i poczytana.
Pytam o różnicę w ekonomii- jeśli spokojnie mogłem utrzymać M40/43 (licze tylko bilans tego pojazdu) to duża jest różnica w utrzymaniu bez premki M53/M55?
Planuję inne wydatki i nie chciałbym by M53/55 był jakimś dużym obciążeniem. Nie mam zarabiaczek premium więc kasa nie leci mi strumieniem.

Edit: jest jakaś strona na której mogę zobaczyć podsumowanie ekonomiczne swoich pojazdów? tzn ile wydałem i zarobiłem i czy na + czy na - jestem z danym czołgiem? bo widzę na tych kilku co mi wyskakują tylko inne statystyki.
  • 4
  • Odpowiedz
@MarkiMarka:

nie chciałbym by M53/55 był jakimś dużym obciążeniem


Jest zbrodnia, musi być i kara. Trzeba było przeczytać podpunkty spisane drobnym druczkiem zanim podpisałeś cyrograf. Tam wyraźnie stoi, że za granie wysokotierową artą oprócz zaprzepaszczenia duszy ponosi się też koszty finansowe ;)
  • Odpowiedz
@MarkiMarka: wejdź na www.vbaddict.net/wot.php uaktywnij konto, ściągnij www.vbaddict.net/uploads. php wrzucaj swoje statystyki i patrz jak idzie innym na wybranych czołgach. Na tej stronie są też informacje ile potrzeba XP do masterki, do odznak biegłości, a także masę innych statystyk.
  • Odpowiedz