Wpis z mikrobloga

#pytanie Mircy pomocy: muszę usunąć plamę na suficie, bo po ostatnim "remoncie" dachu przecieka bardzo delikatnie sufit i tworzą się rdzawe plamy :( z sufitu nie kapie woda, tylko wsiąka wszystko w płytę regipsową (jak to się pisze?) wysycha i zostawia syf na suficie... macie jakieś patenty?
#budownictwo #remont #remontujzwykopem sorry za spam tagami, ale przed naprawą chciałbym zebrać jak najwięcej opinii
  • 16
@progressbar: @1Jurko: @grub3r: łoooo Panowie żeby to było takie proste :D jeszcze mieszkamy w bloku i te dziady z administracji zwalają winę na ludzi, którzy wykonywali już dwa razy uszczelnienie dachu jakąś super magiczną pianką. Więc w moim przypadku wchodzi tylko jak najbardziej skuteczne przypudrowanie sufitu
@Krakenoidas: fakt - najchętniej to bym wyciął tą płytę... ale w perspektywie wyprowadzki do końca roku do własnego domu to nie wiem czy aż tak bardzo chce mi się bawić ;)
a administracja kładzie na to ch* :/
@acidd: To przede wszystkim poinformuj właściciela co się dzieje i niech on się martwi. Jeszcze potem będzie miał do ciebie pretensje. Ja bym tylko obserwował czy się grzyb pojawia i ewentualnie to usuwał i spryskiwał.
Informuj wlasciciela i niech on bombarduje administracje, bo to ich rola naprawic i pokryc koszty remontu/naprawy.
W najgorszym wypadku ubezpieczyciel, ktory naprawi i z administracji sciagnie koszta.