Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy jakaś dziewczyna jest dla ciebie trochę milsza niż reszta otoczenia, a ty już wymyślasz imiona dla waszych dzieci.

#tfwnogf #touczucie
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeszcze nigdy nie spotkałem naprawdę fajnej dziewczyny z kolesiem 2/10


@Asterling: ja spotkałam. Mam dużo ładnych koleżanek, i niektóre są z takimi chłopakami. Wyglądają tak mniej więcej 3/10 ale za to widać, że dziewczyny dobrze się z nimi czują. Nie są to głupie Karyny, całkiem inteligentne babeczki.
  • Odpowiedz
Ale pewnie charakterem nadrabiają. Na pewno są pewnymi siebie samcami alfa.


@Asterling: nadrabiają charakterem i ogarnięciem, ale nie wyglądają na super pewnych siebie. Jeśli twoja relacja z taką dziewczyną jest dobra to już połowa sukcesu. Jakby nie chciała z tobą gadać to by cie szybko zbyła w końcu może mieć każdego.
  • Odpowiedz
jak nie spróbujecie to będziecie żałować


@pan_sting: @Asterling: Jak to mówią, "Lepiej spróbować i żałować niż żałować, że się nie spróbowało". Oczywiście pomijając skrajne sytuacje. Jak się nie uda, to zostanie chociaż cenne doświadczenie. Do dzieła? :)
  • Odpowiedz
@Asterling: jakbyś ją wkurzał to nie byłaby miła. Nie możesz zacząć gadać z nią na tematy nieco bardziej intymne(nie wiem jak to określić), że nie tylko o pogodzie i pierdołach?
  • Odpowiedz
@splasz: @pan_sting: @Asterling: you miss 100% shots you don't take. Asterling p--------z jak potłuczony, czyżby cię jakaś zbyła, wyśmiała, była pindą w twoją stronę? Nie martw się, mnie i każdego innego też, nawet mojego kumpla, super figo fago portugala, parę tłustych brytyjek zlało tak ciepłym moczem, że chłopak się prawie popłakał, drżącym głosem mówiąc "they're not even hot!"
  • Odpowiedz
@splasz: @Asterling: Większość normalnych i ogarniętych kobiet szuka przede wszystkim zaspokojenia potrzeb emocjonalnych, to połowa sukcesu.
Na co kobiecie hajsy partnera i jego dobry wygląd, skoro nie będzie on w stanie zaangażować się w budowanie trwałych relacji z nią i ewentualnie ich wspólnym dzieckiem?
Kobiety lecące na hajs i wygląd często kończą bez partnera i bez hajsu, za to z brzuchem. Albo z rogami.

Dlatego nie ma sensu
  • Odpowiedz