Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór, coś się popsuło i nie było mnie słychać, więc powtórzę jeszcze raz. Wyniki Chelsea w sezonie 15/16 to jest jakaś porażka, ja myślę że to londyńskie, #!$%@?, głupie społeczeństwo, ta #!$%@? banda imbecyli, która nie przedłużyła kontraktu z Terrym tylko przedłużyła jakimś karakanom Ivanoviciom, to jest jakieś #!$%@?… nieporozumienie, jeśli tyle dla was znaczy, jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie Terrego gdzie postawił swoją karierę, życie prywatne, kobiety i trofea, wszystko inne i dla was to tylko znaczyło to #!$%@? niecałe 18 lat, to was się powinno #!$%@?ć #!$%@? tak się powinno was #!$%@?ć jak tylko może #!$%@?ć City, Iniesta w 2009r. was tak nie wyruchał jak wyrucha was PSG w 1/8, aż was kukle będą swędziały z bólu, to jest dramat #!$%@? to jest dramat, że w tym antyludzkim klubie, w tym klubie, w którym media nie były w stanie powiedzieć że, ten człowiek ma najwięcej goli w Premier League spośród obrońców, że zagrał każdą minutę na boisku w poprzednim zwycięskim sezonie, że jest jednym z trzech zawodników Chelsea z ponad 300 występami dla klubu, że te ZARZĄDOWE #!$%@? powtarzam ZARZĄDOWE #!$%@?, ZARZĄDOWE #!$%@? tego człowieka nie doceniły i po latach nie przedłużyli kontraktu, że nie jest tego warty, by mieć legendę w składzie na następny rok, będzie was Hiddink ruchał w dupę, będzie was Hiddink #!$%@? dymał tak jak Mourinho was nie wydymał, ta #!$%@? ten mały karakan #!$%@? Michael Emenalo śmieć zniszczy wam marzenia o tytule w następnym sezonie, Pedry, Maticie, Baby będą wam #!$%@? odbierały smak życia wy #!$%@? idioci, londyńscy idioci. Ja mam to w piździe, bo Terrego stać na wszystko, będzie żył #!$%@? tak, #!$%@? z UK do USA, już bilet kupiony i transfer załatwiony, będzie z was, zarządowe frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy #!$%@? debile, którzy Miazge wybral. Nie na Terrego, nie na Lamparda tylko jakieś #!$%@? Pato Żydów w dupę #!$%@?, #!$%@?, Pedrów #!$%@?ńców kupowało, to jest właśnie #!$%@? Chelsea, przez taką #!$%@?ę Chelsea, przez was, #!$%@?, #!$%@? z zarządu nic się w tym klubie nie zmieni, bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i na was zarabiać bo jesteście bandą londyńskich #!$%@?ów, nieudaczników, rozumiecie to? A wam kochani kibice, którzy wspierali i podziwiali Terrego przez lata dziękuję, bo teraz to garstka osób która chciała go zatrzymać w klubie, wyłącz ten telefon bo ci go wyłączę na amen, ta ta tylko to się #!$%@? w tej #!$%@? Chelsea nadaje, powiedzieć wam w ryj wreszcie wy głupie #!$%@?, że jesteście prymitywami, że #!$%@? wasze #!$%@? rosyjskie pieniądze to jest wasz majestat, wasza godność, robota #!$%@? u Abramowicza i hajs z kontraktu z Yokohama Tyres, to wy #!$%@? idioci, #!$%@? z wami. Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić w tym sezonie nic, co by się ... Aa szkoda #!$%@? gadać, szkoda strzępić ryja, naprawdę, niech was… Słuchajcie, ci którzyście Terremu nie przedłużyli kontraktu, niech was szlak trafi, #!$%@? warci jesteście antykibicami jesteście, dobranoc, co jest #!$%@? pedale co chciałeś powiedzieć, dobra na razie #!$%@?, #!$%@? szkoda było czekać te 273 dni na gola Hazarda, szkoda #!$%@? tej wygranej z Arsenalem, szkoda #!$%@? tych trofeów które Terry wygrał, ta głupia Chelsea, te głupie Emenale #!$%@? was na Alianz Arene zaprowadzić, pokazać jak się LM wygrywa, pensje obniżyć, szkoda #!$%@? szkoda było cokolwiek na was, wy głupie #!$%@? zarządowe wy.

#pasta #stonoga #pilkanozna #heheszki
  • 2