Wpis z mikrobloga

@Helsantonio_Montes: Takie akwarium morskie powinno pełnić funkcje dominanty, w możliwe jak najbardziej wyeksponowanej formie a nie jako podstawki pod zlew i kilka doniczek.. Każdy osoba chcąca obejrzeć co się dzieje na dnie tego akwarium musi kucnąć, albo najlepiej położyć się na podłodze. Ktoś kto to projektował chciał pokazać że umie, ale funkcjonalności i należnego spełnianego celu nie ma to wcale.
  • Odpowiedz
@jgoluch: Nie przyglądałem się dokładnie, ale na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że te kamienie to świeżo wrzucone kawałki rafy które jeszcze nie obrosły.
  • Odpowiedz
@Szlif: Znaczy się ja już widzę oczami wyobraźni jaka jest geneza tego "pomysłu". Jakiś bogaty gbur który dorobił się na byciu znanym albo na "własnej firmie" obudził się pewnego poranka z tą genialną ideą no i tak powstał zlew, który stoi przy ścianie(zakładam że projektant/architekt płakał jak projektował). Brak w pobliżu jakichś innych kuchennych instalacji. Do czego zatem służy ten zlew? Do obmywania paluchów po kawiorze? Gdyby to było chociaż jako
  • Odpowiedz
@zyyx: Słuszna uwaga. Pewnie ten cały cyrk służy tylko do cateringu przy okazji jakichś imprez. Mimo wszystko przerost formy nad treścią.
  • Odpowiedz