Wpis z mikrobloga

  • 1345
Czy wydanie 4 zł na prezent urodzinowy dla #rozowypasek z którym jestem od 2 lat to przesada? Nie pracuję i taki wydatek byłby dla mnie obciążeniem. #pdk
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@evilboyPL: UWAGA! poważny wpis. Paradoksalnie kobiety nie lubią drogich prezentów (te "normalne"). Najlepiej zrobic im coś własnoręcznie nawet jeżeli będzie to gunwo. Potwierdzone wiele razy ( ͡º ͜ʖ͡º) Potem żonie już można kupować drogie prezenty jak kogoś stać ale randomowej karynie nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@Adams_GA: uwierz mi, typ karyny o jakiej mówisz nie jest wart tych piniondzów ani czasu. Chyba, że chcesz tylko poruchać. Ale do tego tez nie trzeba drogich prezentów no chyba, że jesteś brzydkim bucem to co innego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Madlen_: nie wziąłem pod uwagę braku skilla manualnego... to fakt. Ale to nie zmienia faktu, że można kopic byle pierdółkę która ma wartość inna niż sama metka Przykład, okropny rysunek (interpretacja waszego zdjęcia) w dużym formacie + antyrama. Jak ktoś zapyta to sztuka nowoczesna albo picasso. Takie rzeczy są najfajniejsze i w dodatku kupa śmiechu. Tego nie kupisz.
  • Odpowiedz