Wpis z mikrobloga

@maniakbitcoin: a plus dzie jak tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiedziałem, że akurat Tobie spodoba się. Za bardzo pepciujesz już, chyba tracisz poczucie rzeczywistości. W altach jednak lepiej być realistą a nie wizjonerem. Za duże ryzyko. Ja nawet skończyłem z handlem narazie i powróciłem do zwykłego inwestowania. Skończyłem z pepciowaniem nawet za bitkiem ze względu na duże wahania. Nie chcę nikogo ze słabymi nerwami narażać na stres
@pawlo74: Już od dawna wiemy jakim jesteś pesymistą. I że bitcoin for ever, a reszta to śmieć. Ale do Kur** nendzy ten tag nosi nazwę #kryptowaluty a nie #kryptowaluta_pawolo74 bądź #bitcoin , więc bądź łaskawy i nie wpisuj przy każdym poście, że wszystko po za btc jest ścierwem. Ludzie którzy inwestują w #ripple #eth czy #cloack inwestują SWOJE pieniądze, które zarobili i którymi dysponują tak jak im się podoba.
Życzę powodzenia w inwestowaniu, ale nie jesteś wyrocznią ani światowej klasy graczem, a z każdego równo ciśniesz beke jak byś w zeszłym roku wykręcił 100k przychodu.


@xrn51: nawzajem akurat ja Twoje typy znam i wiem mniej więcej ile wykręciłeś


Życzę powodzenia wszystkim, których wypepciujesz i nie porównuj się do @maniakbitcoin i nie pisz za niego nawet nie przystajesz do niego.
@pawlo74: Dawaj wypisz moje typy, albo podaj chociaz moja srednia cene skupu #dash. No śmiało, nie mowiac o kapitale zainwestowanym. Zapytaj @maniakbitcoin z którym siedzę na wspolnym slacku po ile kupowalem bitka (225$ ?);)

Ale to prawda do @maniakbitcoin sie nie umywam. Ja to robie bardziej for fun wolnym kapitałem. On to robi trochę "bardziej na poważnie"... Tyle, że ja jestem tego świadom.

Dla mnie to jest trochę jak wędkowanie
@pawlo74: @xrn51: znam xrn51 osobiście, nie jest to janusz kryptowalut.

@pawlo74: zbyt pochopnie niektórych oceniasz, a inną kwestią jest to że żaden z nas nie wie która kryptowaluta będzie miała szersze zastosowanie lub zastąpi pieniądz. Może żadna z obecnie istniejących, może pojawi sie inny projekt, ale na 100% nie musi być to #btc w nic na świecie nie pokładałbym 100% pewności. Wszystko się zmienia, ewoluuje. Może banksterom uda się
@maniakbitcoin: widzisz nikt nie jest nieomylny a już na pewno nie ja. Wymieniamy się tu poglądami i nie chodzi o atakowanie się nawzajem. Tak samo masz prawo umieszczać sobie co Ci się podoba. Ja wpisowi @FLAC nie dałem plusa tylko dlatego żeby Cię nie urazić.

Może banksterom uda się przelobować ich kryptowalutę opartą na blockchainie.


Moim zdaniem za bardzo balansujesz i odszedłeś od BTC. Naczytałeś się krzykliwych hasełek jak to bitcoin
Miliardy zainwestowane w samą infrastrukturę BTC czynią z niego projekt niezastąpiony.


@pawlo74: a widzisz i tu błędne myślenie, zmiana algo w kryptowalucie która by nagle zyskała największe poparcie jest możliwe - o ile potrzebne, bo może inne algo umożliwi w dużo tańszy sposób zatwierdzanie transakcji lub cokolwiek innego. To że ktoś władował kasę w jakiś projekt nie znaczy że wypali :)

Ja się poruszam po róznych projektach jak były okresy hoss
Teraz zresztą też dalej akumuluje btc.


@maniakbitcoin: zaraz zaraz, jak to? Ja myślałem, że Ty tak tak ja Mike Hearn, uznałeś bitka za nieudany eksperyment. Jak ktoś śledzi Twoje wypowiedzi to z całą pewnością mógłby odnieść takie wrażenie. I to wydaje mi się nie dobre dla młodych wykopków. Dlatego poruszyłem ten temat.
@maniakbitcoin: jak chcesz wiedzieć o co chodzi z tym bitcoinem a o co z tymi altami to musisz obejrzeć to, długie ale esencja, jeżeli masz to gdzieś to przynajmniej zobacz końcówkę gdzie mowa o altach ( ͡° ͜ʖ ͡°) To są ludzie, którzy myślą moimi kategoriami.

Mike Hearn tries to kill Bitcoin - Segregated Witness - Robocoin - Netflix
p.....4 - @maniakbitcoin: jak chcesz wiedzieć o co chodzi z tym bitcoinem a o co z ty...