Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: ponowię pytanie, Panie Prezydencie, co Pan powie na to:

„Zniknęły najważniejsze dokumenty” W lipcu lub sierpniu 1992 r. prezydent zwrócił się do Andrzeja Milczanowskiego o możliwość przeczytania akt w Belwederze. Otrzymał na to zgodę, odbiór dokumentów pokwiował. „Paczka z dokumentami dotyczącymi TW „Bolek” wróciła do MSW 22 września 1992 r. Na pierwszy rzut oka było widać, że dokumenty zostały zdekompletowane. Zniknęły najważniejsze dokumenty dotyczące sprawy: oryginał karty ewidencyjnej Lecha
  • Odpowiedz
  • 1
Zniszczono około 100 tomów związanych z moją walką zostało kilka kartek dobrze dobranych przez zawodowców aby tacy amatorzy wyciągał tak głupie wnioski
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Lech Wałęsa nie może nikomu wytoczyć procesu za
nazwanie go Tajnym Współpracownikiem SB o pseudonimie „Bolek”!

Grozi procesami, ale żadnego nie wytacza z obawy o wyrok - stąd ten cyrk. Posłuchajcie tego:
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Odpowiedz dla Walesy Wykopie gdzie pokazuje dokumenty jak je podrabiali .Teraz zobaczymy co powie na ten temat ---@lechwalesa: pokaze wam jak wyglada akt internowania Walesy w jego ksiazce droga do Wolnosci.Chialbym zebyscie zwrocili na charakter pisma na rekopis prawdziwego aktu internowania https://www.facebook.com/photo.php?fbid=523767687658037&set=rpd.100000744310135&type=3&theater a dwa materialy zamieszczone w jego ksiazce jeden to Nakaz zatrzymania i doprowadzenia gdzie pismo wyglada jak orginal ,pieczatka to juz kopia a sam podpis komendanta widac
  • Odpowiedz
@gorfobrut:

Zniszczono z mojej teczki około 100 opasłych tomów dokumentów , pozostawiono kilka karteluszek by Wielcy fachowcy , histerycy z klasy P.Cenckiewicza pisali kłamliwe gnioty ,
  • Odpowiedz
@lechwalesa @gorfobrut : problem jest taki, że historycy juz udowodnili TW Bolka
Teraz to Pan, Panie Wałęsa, musi udowodnić, że nim nie jest...
Usuwanie moich komentarzy, w których nie było wulgaryzmów - niestety działa na Pana niekorzyść.
  • Odpowiedz
@annaes1980:

Kiepski żart , nie mogę wytoczyć procesu ?, mogę i każdy wygram , po prostu nie chciałem , bo przedłużam

takim nieudacznikom żywot , chcecie to wytoczę , a na Wyszkowskim wisi nie wykonany wyrok .
  • Odpowiedz