Wpis z mikrobloga

@annaes1980 @lechwalesa: ciekawe. Ustalmy fakty.
__Sąd Okręgowy w Gdańsku Wydział XVI Cywilny Odwoławczy w składzie: Przewodniczący: SSO Hanna Czerniak - Wołochowska Sędziowie: SSO Sylwia Kamińska (spr.) p. o. SSO Magdalena Chrzanowska po rozpoznaniu w dniu 29 sierpnia 2014 roku w Gdańsku na posiedzeniu niejawnym sprawy z powództwa Lecha Wałęsy przeciwko - Krzysztofowi Wyszkowskiemu o zapłatę i skutek zażalenia - powoda na postanowienie Sądu Rejonowego w Sopocie z dnia
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Był czas na wyjaśnienia, był czas na obronę. Jeśli uważa się Pan za nieskazitelnie czystego i jak mniemam oczekuje Pan beatyfikacji niech Pan idzie do sądu oczyścić swoje imię. Ale gdy słyszę o okrągłym stole, magdalence, jaruzelskich, michnikach i o Panu Panie Prezydencie nie jestem w stanie zrozumieć tego, że uważa Pan to za sukces. Owoce tego sukcesu zbieramy do dziś. Niby w 89 zmieniło się wszystko, a tak
  • Odpowiedz
@Nitoslaw: dokładnie o to chodzi. Nikt Wałęsy nie chce palić na stosie. Potrzeba prawdy dla naszych dzieci.
Ja w 1992 miałem 14 lat i wierzyłem, że Wałęsa wyprowadził ruskich z Polski.
Mój syn będzie już wiedział, że w maju 1992 Wałęsa z Moskwy przysłał szyfrogram o tym, że bez ustaleń z Olszewskim podpisuje z Jelcynem umowę na eksterytorialność baz ruskich w Polsce. Bezterminowo...
  • Odpowiedz
@gorfobrut: To nieprawda że cokolwiek z niszczono w tym miejscu , dokumenty były ksera z ksera Jako sen by był niszczyć te dokumenty .Te odbitki prawdopodobnie były tylko po to , by je i tak zniszczyć po zwrocie , bo takie same były w innych miejscach .
  • Odpowiedz
@lechwalesa:

Przedstawiciel władz – Stanisław Ciosek, informuje Wałęsę, że nie jest internowany, tylko jest gościem rządu PRL. Za chwilę pojawiają się interesujący rozmówcy Lecha Wałęsy – znów się pojawia płk. Iwaniec. To jest sugestia, że są jakieś sprawy, związane ze służbą wojskową (…). W tych Chylicach, w czasie stanu wojennego, odbywa się seria wielogodzinnych rozmów płk. Iwańca z Lechem Wałęsą. Wałęsa jest rozbity emocjonalnie po tych spotkaniach. A
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Mr Walesa na litosc boska historycy nic nie udowodnili i ze to pan to robi .A nie potrafi z dwoch dokumentow powiedziec ,ktory jest podrobiony chodzi o akt internowania Walesy .Skad ty czlowieku masz wiedze ze ten czy tamten dokument jest podrobiony i akurat w calej Polsce tylko mr Walesa ma problemy ze ktos cos podrabial .Prosze podac mi przyklad czlowieka jak pan ,ktory ma ten sam problem ze
  • Odpowiedz
Nic historycy nie udowodnili , to ja udowodniłem i udowadniam , tylko jakoś nie wchodzi do niektórych głów


@lechwalesa: Żeby udowodnić musisz miec te spalone "dokumenty" o których ciągle piszesz,że je SB spaliło. Wiec jakim cudem wygrywasz sprawy bez tych dokumentów? :)
  • Odpowiedz