Wpis z mikrobloga

Mam problem z głośnikami Creative 2.1. Otóż powinny one się łączyć z kompem przez adapter bluetooth, lecz gdy podłączam adapter, dźwięk znika z komputera, ale nie wychodzi z głośników. Adapter wygląda na o, że działa, bo po podłączeniu zapala się niebieska lampka i mruga. Głośniki natomiast jeśli podłącze kablem audio do kompa, również działają. Dodam jeszcze, że system jakby w ogóle nie wykrywał głośników, bo w menadżerze dźwięku ich nie widać. Wie ktoś gdzie leży problem?

#komputery #pytaniedoeksperta #produkcjamuzyki (bo głośniki mi nie produkują muzyki :D) #dzwiek
  • 4
@Gooma: Dokładnie, adapter na USB, teraz podłączyłem adapter jeszcze raz, to w menadżerze audio nawet się pojawiły głośniki Creative Bluetooth Audi D1, ale dźwięku dalej brak
@Stahu14: Dwa tygodnie temu się mordowałem przez parę godzin, żeby podłączyć sinozębne słuchawki do kompa żony. Tak samo jak u Ciebie nawet gdy się udało doprowadzić do tego, że je menedżer BT zaczął widzieć, to i tak nic nie grało. Słuchawki albo nie pojawiały się później na liście urządzeń do odtwarzania dźwięku albo się pojawiały, tylko nie można ich było włączyć. Okazało się ostatecznie, że sterowniki, które sobie automatycznie pobrał z