Wpis z mikrobloga

Co jest z tymi ludźmi w Polsce ( czy też na wykopie), że im mądrzej napiszę tym więcej minusów dostaję a taki ktoś zostaje celebrytą... Boje się, że chyba wiem co jest przyczyną problemów u nas kraju... ( ͡º ͜ʖ͡º)
Witold_Wu - Co jest z tymi ludźmi w Polsce ( czy też na wykopie), że im mądrzej napis...
  • 6
  • Odpowiedz
@neoster: > "mądry ma wątpliwości i siedzi cicho"
Wychodzi na to, że za PRL i ogólnie w krajach gdzie jest reżim tylko idioci wstępują do opozycji a mądrzy siedzą cicho... Resztę sobie dopowiedz ;)

PS. Mam wątpliwości ...
  • Odpowiedz
@Witold_Wu: jeśli ktoś cię leje biczem i wrzuca do lochów, to nie masz wątpliwości( ͡° ͜ʖ ͡°) chodziło mi bardziej o wiedzę i zresztą to nie moje zdanie, google Ci pomoże czyje bo nie pamiętam
  • Odpowiedz
@neoster Już Albert Einstein mówił, że "autorytety trzeba podważać żeby dojść do ewolucji", co za tym idzie nie każde przysłowie jest mądre... Z racji, że wkleiłem Trybsona CeleBrystsona teraz wkleję kogoś kto mnie inspiruję... ( pewnie parę osób kojarzy bo kiedyś to tu było jak nie miałem jeszcze konta)
Witold_Wu - @neoster Już Albert Einstein mówił, że "autorytety trzeba podważać żeby d...
  • Odpowiedz