Wpis z mikrobloga

@Kopamatakawapl: Z romantycznym miejscem może być ciężko, aż tak pięknie to tu nie jest ;)
Klasycznie można podskoczyć nad Zegrze do Nieporętu. Gdzieś tam jest plaża, lecz zaznaczam że nie odwiedzałem tego miejsca od ładnych nastu lat. Gdy nie ma dużego tłoku to sympatycznie może być na Gliniankach w Zielonce (od strony ul. Spacerowej), tam w lato czasem z różowym jeździłem. Do nocnego oglądania gwiazd i robienia fotek spoko jest ta
Cholera walnąłem wyślij... tutaj jest łysa góra, śmiało można sobie wejść na szczyt i posiedzieć (ul. Annopol). Obok jest lasek do którego można iść na spacer i ruiny domu. Jak przejdziesz w prawo (na wschód) to możesz obejść całe Białe Błota. Za dzieciaka byłem tam bardzo często. Obecnie nie jest tam może najpiękniej z powodu pory roku, ale powietrze w miarę świeże, jest trochę zwierzyny i można odetchnąć od zgiełku. Dużo ludzi
@Gummy: Aaa, ja się kiedyś z moją miłością całowałem w samochodzie, było gorąco (lato) to bez koszulki byłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak wracałem to dziewczyna z tyłu siedziała, i akurat policja nas zatrzymała, to Pan policjant zapytał z uśmieszkiem czy aż tak mi gorąco. :D Uśmiechnąłem się i powiedziałem "tak tak, bardzo mi gorąco panie władzo" :D