Wpis z mikrobloga

kopalnia śmiechu:

Bawi mnie ten zachwyt szachami i kult umysłu. Umysł to tylko narzędzie. Nawet jeśli masz bardzo rozwinięty umysł i wysoką inteligencje IQ, a nie posiadasz PRAWDZIWEJ wiedzy i mądrości to jedynie będziesz narzędziem osób które tą wiedzę posiadają. Jest sporo inteligentnych, wykształconych ludzi którzy są podziwiani w społeczeństwie a ci ludzie są jedynie niewolnikami zapiepającymi do 67 roku życia.

powtarzam, prawdziwej wiedzy, nie jakichś głupot jak podstawy fizyki, neurobiologii czy filozofii, prawdziwej wiedzy xD

Wiedza jak się wydostać "poza system" i żyć wygodnie jest dostępna, ale żeby na nią "trafić"(rezonans wydarzeń lub nici zdarzeń) i uznać za prawdę to najpierw trzeba być gotowym, mieć odpowiednio wysoką świadomość. Chodzi mi o wiedzę odnośnie tego jak wykorzystywać mechanizmy rządzące rzeczywistością aby osiągać cele. Niestety każdy człowiek ma w sobie coś takiego że chce być lepszy i mieć więcej od innych. To doprowadziło do takiej sytuacji że ludzie na górze piramidy chcą zachować wiedzę jak działa świat tylko dla siebie co też ta wiedza jest niepopularyzowana wśród ludu a nawet wyśmiewana. Jednocześnie tworzy się system kształcenia/edukacji w którym promuje się schematyczne myślenie. Jeżeli człowiek mało inteligentny wtedy skończy marną szkołę. Jeśli człowiek jest inteligentny wtedy ukończy szkołę wyższą i będzie zarabiał te 5-10 tys msc. Lecz bez względy na to jaką szkołę skończy lub jak bardzo jest inteligentny i tak będzie niewolnikiem robotniczym tak samo jak ten mało inteligentny.


Rzeczywistość fizyczna to indywidualny hologram naszej świadomości. Ile świadomości tyle wszechświatów. Widzimy na zewnątrz to samo co inni ponieważ mamy wgrany
do świadomości ten sam program. Niektórym ludziom do programu wkrada się błąd dlatego widzą więcej niż inni**i jeśli nie są wystarczająco inteligentni żeby wykorzystać ten błąd to trafiają do psychiatryka. Pozdrawiam i polecam się na przyszłość jeśli chodzi o więdzę kilkadziesiąt a nawet kilkaset lat do przodu od naszej cywilizacji.
xDD

Wykorzystuje tą wiedzę w życiu z dużą skutecznością i to mi wystarczy, nie potrzebuję dowodów naukowych.

uwaga mamy Neo na pokładzie
@damianooo5

#shitwykopsays #kosmicizwykopu #skadsiebioratacyglupcy
  • 13
Nawet jeśli masz bardzo rozwinięty umysł i wysoką inteligencje IQ, a nie posiadasz PRAWDZIWEJ wiedzy i mądrości to jedynie będziesz narzędziem osób które tą wiedzę posiadaj


@krolikbartek: tu akurat ma racje. Na swoj sposob.
Oto moje wypociny na temat kreowania rzeczywistości. Macie i bierzcie z tego wszyscy.

Przez zmianę naszej świadomości możemy zmieniać otaczającą rzeczywistość. Stąd właśnie powstało powiedzenie "Jeśli chcesz zmienić świat zacznij od siebie". Po zmianie świadomości zmiana w naszym życiu nie nastąpi natychmiastowo ze względu na dużą "gęstość" fizyczności w której żyjemy. Zmiana nastąpi dopiero po wykonaniu pewnych czynności. Jeśli zaś nie zmienimy naszej świadomości a będziemy tylko działać to nie osiągniemy skutku