Wpis z mikrobloga

Jutro z rana TVP przeprowadza z grupą filmową do której należę wywiad. Zgłosiłem się na ochotnika, żeby się pokazać przed kamerą :x. Nie wiem o której i w jakiej stacji (pewnie TVP 3 Wrocław, może ewentualnie Teleexpress - fajnie by było). Sprawa dotyczy się ostatnio zrealizowanego spotu dotyczącego adopcji starszych psów ze schroniska we Wrocławiu, jutro będziemy w miarę możliwości nagrywać nowy materiał. Wiem tylko, że Telewizja Polska chce ten materiał zrobić taki, hmm przykry, smutny, co kompletnie odbiega od koncepcji naszych spotów. Mam nadzieję, że uda się z nimi dogadać, żeby zmienili trochę koncepcję. No, to by było na tyle ogłoszeń parafialnych, jeśli jesteście z #wroclaw to pewnie widzieliście już ten filmik w MPK, dobra robota moich znajomych z koła filmowego, poletzam.
#reeponagrywa
R.....r - Jutro z rana TVP przeprowadza z grupą filmową do której należę wywiad. Zgło...
  • 12
  • Odpowiedz
@innigri: Nie mam pojęcia, bo nie ze mną były omawiane szczegóły :/ 13 mam być w schronisku z lustrzanką i nagrywać, w trakcie kiedy oni nagrywają i w razie czego odpowiadać na ich pytania. Ze mną idą jeszcze dwie osoby. Cieszę się z takiej możliwości, zawsze takie akcje podnoszą we mnie motywacje
@MasterSoundBlaster: Gazowanego też nie lubię xDD Mogę się napić soczku czy coś, postanowienie noworoczne, że zero alko, bo
  • Odpowiedz
@Reeposter: To super inwencja, serio. Fajnie, że telewizja publiczna jest zainteresowana takim materiałem i mam nadzieję, że uda ich się namówić, by nie robić tego w formie psiej tragedii.
  • Odpowiedz