Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję zmienić telefon i szukam rady albo opinii, bo sam się nie mogę zdecydować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Aktualnie posiadam Nexusa 5. Wybór stanął pomiędzy iphonem 5s a nexusem 5X. Biorąc pod uwagę legitnie wyglądające oferty na allegro cenowo wychodzi podobnie, albo nawet trochę drożej za iphona.
Może ktoś z was w ostatnim czasie przesiadał się z androida na ios, miał podobny dylemat albo używał obu telefonów?
#nexus #nexus5 #iphone #android #ios
  • 18
@pieczywowewiadrze: Nie mam na myśli najtańszych aukcji z wysyłką z Hongkongu. Poza allegro to już się generalnie cenowo nie opłaca. Za 1400 niektóre oferty wyglądają spoko, ale też nie mam pojęcia jaka jest skala robienia ludzi w #!$%@? na iphonach :p
@pieczywowewiadrze: Nexus 5x jest znacznie tańszy niż 2200. Zresztą 5s 16 gb też można kupić w sklepie za ~1750(Saturn).
W sumie teraz tylko potwierdziłeś moje obawy przed kupowaniem na allegro.
Jeśli masz ochotę możesz jeszcze ewentualnie zerknąć na tę ofertę i powiedzieć mi co o tym sądzisz. Lepszej w tej cenie już chyba nie widziałem a to wygląda jak nowy telefon który miał po prostu otwarte pudełko.
@makaladu:

1. nie doradzam w zakupie uzywanych bo potem mi ktos wyjedzie z mordą ze mowilem ze legitny

2. "otwarty raz w celu sprawdzenia, kot zerwał folię, lokalizacja: inetrenet, wysyłka z polski: nie" to rzeczy ktorych sie omija w pierwszej kolejnsoci na allegro, nie bez pododu ktos przedaje "nowy" i "sprawny" telefon za pol ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3. http://www.apple.com/pl/shop/buy-iphone/iphone5s tylekosztuje iphone 5s i nie ma
@pieczywowewiadrze: 5X za 1500 mają 16 gb i są chyba po prosty przywożone gdzieś z europy i stąd taka cena. Skutecznie mnie przekonałeś, że nie warto brać iphona z allegro od Janusza. Czekać nie mogę bo po kilku miesiącach od upadku w moim telefonie odpadł kawałek ekranu i jest w nim zwyczajnie dziura :D
W saturnie maja 5s na miejscu blisko mnie, więc może po prostu pojadę i zobaczę jak to