Wpis z mikrobloga

#petru #sejm #debata #60szeklizawpis

Przecież Petru w tym sejmie merytorycznie zjada każdego na śniadanie. Tylko on i najwyżej kilku posłów od Kukiza są na jakimś poziomie. Dodać należy oczywiście posłów, którzy się nie wypowiadają ale umiejętności i wiedzę też posiadają.

Wydawałoby się, że ktoś taki jak Ryszard Petru powinien być idolem wykopu. Liberalny gospodarczo (bęz skrajności iście korwinowskich) i liberalny światopoglądowo co jest wręcz wskazane przy obecnym poziomie świadomości społecznej.




Różnica jest taka, że politycy PO niczego nie osiągneli poza środowiskiem politycznym. A posłowie z Nowoczesnej to najczęściej specjaliści, ludzie obyci w swoim fachu i ludzie zamożni, czego lider jest najlepszym przykładem. #polityka
e.....e - #petru #sejm #debata #60szeklizawpis


Przecież Petru w tym sejmie meryt...

źródło: comment_RrEbMPuvss2qOa49pQRKBfktxPW5INTj.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@emkape: i na ch*j się pienią wszyscy frankowicze, mnie tak to wku*wia że normalnie komuś się należy przypie*dolić. Takiego kłamania w żywe oczy i niedowalenia mózgowego w życiu nie widziałem.
Prostując, podzielam Twoje zdanie, mam wielu znajomych co pobrało kredyty we frankach i tak są zadowoleni, a te wszystkie dofinansowania z rządu idą tylko dlatego że większość posłów poprzedniej kadencji też takie kredyty pobrało i teraz nie chce im się
  • Odpowiedz
@emkape: Wykopki pooglądały parę wybranych wypowiedzi, które inne pro-Pisowskie wykopki wrzuciły i wielcy specjaliści od Petru. Podejrzewam, że wśród tych zajadłych krytyków nawet 1/10 nie poświęciła czasu by posłuchać jego wypowiedzi z mównicy sejmowej.

Pamiętam jak Kukiz mówił z mównicy sejmowej o deficycie i zbyt dużych podatkach bez żadnych konkretów waląc po prostu frazesami. Gorące i masa wykopków spuszczających się jaki true wolnościowiec (który parę dni później za podatkiem bankowym
  • Odpowiedz
@emkape: Byłby gdyby nie to, że wszyscy wierzą, że to jest drugi Donald Tusk i zrobi dokładnie tyle co Donald Tusk.

W sumie jego działania przy KODzie trochę źle wróżą już.

Na prawdę chciałbym się pomylić i mieć gościa który w końcu zajmie się gospodarką i obniży podatki w sposób rozsądny. Ale na prawdę nie wierzę, że to będzie Ryszard. Zbyt dużo podobieństwo do PO.
  • Odpowiedz
@emkape: ...
a dlaczego mieli myśleć ,że socjaliści okażą się liberalni...
może po prostu ludzie chcą państwa opiekuńczego... tylko w twojej kuco główce się to nie mieści.
Ja sam nie głosowałem na PiS tylko na RN, bo chcę państwa optimum dbającego o państwowe interesy.
  • Odpowiedz
@emkape: a Petru to najzwyklejszy burak i hochsztapler
kalka tuska, powstarza te same kłamstwa co on, broni tych samych układów
a to ,że jest matołem widać po wypowiedziach które nie piszą mu specjalisci od PR
chociażby jego wiedza historyczna czy nawet zwykła ogólna... np. święto 6 króli i upadek Rzymu u szczytu potęgi itd...
  • Odpowiedz
@emkape: przecież petru powtarza numer PO - też wjechali do sejmu na hasłach o liberalizacji gospodarki; kukiz kocha demokracje i lata za tymi swoimi referendami, a rysiu co takiego robi dla gospodarki?
  • Odpowiedz
@emkape: merytorycznie to on by mógł się w gimnazjum wykazać. Nie reprezentuje żadnego godnego poziomu, potrafi tylko straszyć PiSem i takie jest jego głowne zadanie i co najważniejsze sprawia wrażenie zupełnie niesamodzielnego, bo wątpie żeby ktokolwiek sam z siebie takie głupoty był w stanie wygadywać.
  • Odpowiedz
@n00bie: Nie wkładaj mi w usta słów, które nie powiedziałem proszę. Merytoryczność można ukazać według ciebie jedynie w działaniach? I trochę śmieszne jest wymaganie od partii opozycyjnej by miała jakąś moc decyzyjną, czy jakąkolwiek inną w polskim prawie.
  • Odpowiedz
Nie wkładaj mi w usta słów, które nie powiedziałem proszę.

trochę śmieszne jest wymaganie od partii opozycyjnej by miała jakąś moc decyzyjną,

@emkape: Pytałem się co petru robi w sprawie gospodarki, a nie co zmienił czy co jest w stanie zmienić. Czyli interesuje mnie, żebyś mi powiedział:

- jakie petru dostrzega problemy w polskiej gospodarce i w jaki sposób by je rozwiązał?
- co uważasz o ich ustawie o finansach
n.....e - > Nie wkładaj mi w usta słów, które nie powiedziałem proszę.
 trochę śmiesz...

źródło: comment_dWi99zj4QEVW0jYY3jGpCss8pAx71SSD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nicolai: Nic bardziej mylnego. "Było" bardziej opłacalne i jest bardziej opłacalne, osoby które zaciągnęły kredyt we frankach nadal mają niższe koszty kredytu niż gdyby zaciągnęły go w złotówkach. A szum medialny powstał tylko dlatego, że owe niskie raty nagle drastycznie wzrosły. Nie zmienia to jednak faktu, że to jest i był (niestety już nie będzie ze względu na wycofanie oferty kredytów w obcej walucie z większości banków nad czym niezmiernie
  • Odpowiedz