Wpis z mikrobloga

#petru #sejm #debata #60szeklizawpis

Przecież Petru w tym sejmie merytorycznie zjada każdego na śniadanie. Tylko on i najwyżej kilku posłów od Kukiza są na jakimś poziomie. Dodać należy oczywiście posłów, którzy się nie wypowiadają ale umiejętności i wiedzę też posiadają.

Wydawałoby się, że ktoś taki jak Ryszard Petru powinien być idolem wykopu. Liberalny gospodarczo (bęz skrajności iście korwinowskich) i liberalny światopoglądowo co jest wręcz wskazane przy obecnym poziomie świadomości społecznej.




Różnica jest taka, że politycy PO niczego nie osiągneli poza środowiskiem politycznym. A posłowie z Nowoczesnej to najczęściej specjaliści, ludzie obyci w swoim fachu i ludzie zamożni, czego lider jest najlepszym przykładem. #polityka
e.....e - #petru #sejm #debata #60szeklizawpis


Przecież Petru w tym sejmie meryt...

źródło: comment_RrEbMPuvss2qOa49pQRKBfktxPW5INTj.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@emkape: Rysiu fajny chłop z fajnymi poglądami gospodarczymi, ale:

1) Jest zbyt prounijny. Brak niezależnej polityki zagranicznej. Jeżeli w grę wejdą interesy niemieckie, sprzeczne z polskimi, Rysiek wycofa się rakiem.
2) Wywodzi się ze środowiska reprezentowanego przez Frasyniuka, Balcerowicza i Olszewskiego. To samo źródło liberalno-lewicowego nurtu w Polsce. Wykreowali oni Tuska, któremu szybko przeszło być liberałem gospodarczym. To stanowi duży znak zapytania, jeśli chodzi o jego szczere intencje.
3) Liberalny,
  • Odpowiedz
@emkape:

Przecież Petru w tym sejmie merytorycznie zjada każdego na śniadanie.


Bez wątpienia, błąd w każdym odwołaniu do historii, a teraz zacięta taśma pt: "Czy wyjdziemy z UE?".
  • Odpowiedz
@emkape:

liberalny światopoglądowo co jest wręcz wskazane przy obecnym poziomie świadomości społecznej...

Możesz rozwinąć

Przecież Petru w tym sejmie merytorycznie zjada każdego na śniadanie. Tylko on i najwyżej kilku posłów od Kukiza są na jakimś poziomie. Dodać należy oczywiście posłów, którzy się nie wypowiadają ale umiejętności i wiedzę też posiadają...

Co by nie mówić w obecny rząd mógłby każdy debil walić jak w bęben. Tyle złych ustaw na początku rządów
  • Odpowiedz
@emkape: szczególnie ta okularnica co nawet kwoty wolnej od podatku nie zna ( i nie zasłaniaj mi się tym, że to było w listopadzie bo oststnie pół roku było w mediach to non stop wałkowane).

Jak ja na jej obleśną gębę nie mogę patrzeć.

A co do petru jest jeszcze lepszym aktorem niż politykiem, i manipulować też potrafi pięknie, ponad to jest bezczelny jeszcze bardziej od niesioła.

Ja już kiedyś
  • Odpowiedz
@emkape: 1. Ostatnio rzeczniczka w rozmowie na temat kwoty wolnej nie wiedziała ile wynosi kwota wolna - gdzie tu kompetencja kolego? 2. Nie zastanawia Cię, że .Nowoczesna pojawiła się znikąd w sondażach po porażce komora? To prosty zabieg który miał przechwycić uciekający z PO elektorat. Co o tym sądzisz?
  • Odpowiedz
sorry ale u kukuzowców trudno szukać kogoś kto reprezentuje jakiś dobry poziom wiedzy,

@pss8888: A Jacek Wilk taki trudny do znalezienia ?

wiki:
W 1998 ukończył studia magisterskie na kierunkach międzynarodowe stosunki gospodarcze i polityczne oraz finanse i bankowość w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej, a w 1999 studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Kształcił się również na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, w Szkole Międzynarodowego Prawa
  • Odpowiedz
Różnica jest taka, że politycy PO niczego nie osiągneli poza środowiskiem politycznym. A posłowie z Nowoczesnej to najczęściej specjaliści, ludzie obyci w swoim fachu i ludzie zamożni, czego lider jest najlepszym przykładem.


@emkape: Nie. Przejrzyj sobie listy.
  • Odpowiedz
Pamiętam jak Petru pojawił się pierwszy raz w sondażach zaraz po pierwszej turze wyborów prezydenckich kiedy to BK przegrał ... Przecież Nowoczesna to jest plan awaryjny rządów PO ... Nawet ostatnio Kolonko to przedstawiał w jednym z odcinków (podawał źródła których mi nigdy nie chciało się szukać ..)
  • Odpowiedz
odpowiem takiemu komentarzowi: kredyty nawet po wzroście kursu okazały się bardziej opłacalne niż w przypadku gdyby taki kredyt wziąc w złótówkach.


@emkape: O, widzę, że zmiana frontu - już nawet sam Petru przyjął linię obrony, że "hurr no co, pomyliłem się, nie mogę!?!?", a teraz okazuje się, że tak naprawdę się nie pomylił i Polacy, nic się nie stało.
  • Odpowiedz