Wpis z mikrobloga

@Sam_w_domu: (,)
@Czerwona_Rzodkiewka: To coś ty tam robił przez godzinę? Odżywki, balsamy czy coś? Co do sportu to zawsze można spiąć jak przeszkadza. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Choć jak się jest kobietą i od zawsze ma się długie włosy to nawet się nie zauważa jak mogą irytować podczas różnych czynności, ale dla faceta to musi być upierdliwe.
@Lolth: dokladnie. odzywki. olejki, maseczki itp. mimo dbania o nie mialem w uj suche. rozdwojone koncowki, oraz wlosy w rogach czola mi sie kreca jak loniaki - genetycznie po ojcu xD takze wole krotko, ewentualnie dredy syntetyczne za jakies pol roku
@Lolth: dlugie wlosy jednak sa niewygodne, druga rzecz, ze potrzebowalem troszke zmian. I tak nie scialem calkowicie no i odrosna :D
@Czerwona_Rzodkiewka: Nie miałam nigdy takich problemów z włosami więc ciężko mi sobie wyobrazić tyle czasu poświęconych na ich pielęgnacje, ale szanuję, że jako jeden z nielicznych facetów próbowałeś coś z tym robić. Dredy nie każdemu pasują, ale mam kolegę, którego nie mogę sobie wyobrazić bez.
@Fevx: Czy ja wiem? Nigdy jakoś mi nie przeszkadzały, nawet przy ćwiczeniach. A to podobno tylko kobiety potrzebują czasem zmian. ( ͡° ͜ʖ
@Lolth: nie tylko :D 11 lat swoje robi. Czasami sie czlowiek chce poczuc troche inaczej, ale jednak tez nie miec scietych do zera. Nie zaluje, ze skrocilem. Teraz jest szybciej i wygodniej, z reszta odrosna nowe to beda zdrowsze itd.
Nie zaluje :D
@Fevx: Kobiety zawsze mogą jeszcze pofarbować, a u faceta to już tak trochę pedalsko wygląda. IMO regularne przycinanie końcówek też sprawia, że wyglądają na zdrowsze, a nie ścinasz ich tak dużo. Skoro jesteś zadowolony to jest to najważniejsze. Pamiętaj tylko, że gdzieś na świecie jest kobieta, która cicho zapłacze jak ktoś robi dekucing.
@Lolth: ej no, w zasadzie kuc jest nadal, tylko taki mniejszy, zregeneruje sie do rozmiarow wczesniejszych szybko :D bardzo szybko mi wlosy rosna.
@Lolth: pracując z turystami moj wyglad mial wplyw na napiwki ;) przez 2 dni mialem koltuny. ogolnie szopa to napiwki 3 krotnie mniejsze niz normalnie przy tej samej ilosci odwiedzajacych co normalnie, po prostu musze sie prezentowac jak chce miec kase na glupoty xD