Wpis z mikrobloga

Boli mnie że większość tu zaczynających naukę programowania nie zaczyna od szukania w Google. Ja jak się czegokolwiek uczyłem to od tego zaczynałem swoje zdobywanie wiedzy (tak było z androidem bo przecież ja go wcześniej nigdy nie widziałem a Javy też nie umiem)


@sylwke3100: ależ to właśnie o to chodzi. To są pytania w stylu "chce zrobic X, prosze mi podac linka gdzie jest napisane dokladnie jak to zrobic" - zero
  • Odpowiedz
Nawet z tym wyznaczaniem odleglosci - to wszak prosta matematyka zeby sobie to policzyc, nie? Ale po co..


@M4ks: Całkiem bezsens to liczyć skoro ma się odpowiednie dedykowane metody które zrobią to za ciebie i na pewno to nie jest matematyka na poziomie 2 klasy podstawówki (bo tam nie uczą o sinusa czy cosinusach)

@MariuszMarian: Ale to ty musisz określić co jest wartościowe. Bo dla mnie wartościową to jest dokumentacja
  • Odpowiedz
Całkiem bezsens to liczyć skoro ma się odpowiednie dedykowane metody które zrobią to za ciebie i na pewno to nie jest matematyka na poziomie 2 klasy podstawówki (bo tam nie uczą o sinusa czy cosinusach)


@sylwke3100: gdzie tam potrzebujesz cosinusy? :) Zreszta tu chodzi o to, ze sie w ogole nie podejmuje jakiegokolwiek wysilku, a nie czy jest gotowa biblioteka czy potrzeba do tego podstaw matematyki.

Nie rozumiem po co udzielać
  • Odpowiedz