Wpis z mikrobloga

Mircy, pomocy. Za niecałe 3 tygodnie mam obronę i potrzebny mi jest garnitur. Chciałbym wydać minimalnie mało (do 500zł), ponieważ nie przewiduję przez długi czas innej okazji do jego założenia (prawodobnie już prędzej kupię sobie coś na stałe za większe pieniądze). Niestety chyba przegapiłem studniówkowe promocje. Jakie mam opcje? Uderzyć w sieciówki typu H&M to chyba niegłupi pomysł, prawda?

#modameska #moda #ubrania
  • 9
@lavsprat: możesz skoczyć do h&m, tylko dobrze sobie dopasuj i zamów przez neta osobno marynarkę i spodnie (25 proc taniej z newsletterem). Dupy nie urywa, jakość też nie najwyższych lotów, ale jak zrobisz drobne poprawki i oddasz do czyszczenia i prasowania to na pierwszy rzut oka dość elegancko się wygląda
@lavsprat: poprawki w sensie skrócenie nogawek, rękawów, bo raczej ciężko będzie Ci dopasować idealnie. Mnie sam garnitur gotowy do noszenia z hm kosztował 350 zł (cena z praniem i skrócenie spodni). Wiadomo, że modne mirki zaraz #!$%@?, że w hm to się nie kupuje. Ale wygląda w schludnie i jak na raz, czy dwa razy, żeby założyć to będzie spoko
@nicky_santoro: Wydaje mi się ze jest albo na wszystkie produkty, albo na wszystkie przecenione produkty. Pytanie czy w Bytomiu jest coś nieprzecenione :D Tak samo ma działać zarówno stacjonarnie, jak i w internetach.