Wpis z mikrobloga

@Pestilence: nie porownuj prawilnego mireczka do zenujacego gruszki ktory zglasza tylko ludzi o odmiennych pogladach politycznych. Jest wiele akcji na wykopie gdzie moglby sie wykazac a jednak woli szkalowac przeciwnikow. Typowa plusoszmata
  • Odpowiedz
@Froto: Co za debil z tego kierowcy, przecież nie pije się za kółkiem, bo się rozlewa. Tak samo trzymanie w drugiej ręce kierownicy spowoduje katastrofę- Jak nam się butelka wyślizgnie z drugiej, to nie zdążymy złapać i samochód będzie jechał browcem...
  • Odpowiedz
@wolter_wait: "OK google" -> zadzoń na policję -> dzwoni na 997. Polecam jedynie pozostaje wciśnięcie przycisku do przełączenia rozmowy na głośnik. Rączki masz wolne, telefonu nawet nie zdjąłem z uchwytu
@kwsap: Nie
  • Odpowiedz
@Froto: W Uk moglby sobie 2-3 piwka walnąć nawet w aucie, i nikt by problemu nie robił byle by nie przekroczyl limitu 0.8. Mam nadzieję że Twój "agent", naprawdę był pijany. Pamiętam raz byłem na imprezie, wypiłem sobie 1 kieliszek, potem pojawił się problem z moim zaparkowanym autem, musialem go przestawić jakieś 5 metrów, to znalazl się jakiś "prawilny" Janusz, co mnie nie dopuszczał do auta "bo piles", ja mowię
  • Odpowiedz