Wpis z mikrobloga

@Perlo: Z ciekawości. Będę w Barcelonie od 19 do 26 kwietnia. Będzie wtedy mecz z Sportingiem Gijon. Widzę, że najtańsze bilety są po 53€ i to zaledwie kilkadziesiąt. Jako, że to będzie 35 kolejka, to jakimś innym sposobem nic tańszego się nie da pewnie, nie?
@czlapka: na 48h przed meczem do kas trafia pula biletow, ja zawsze w ten sposob kupuje. Ale 53e to normalna cena za bilet na Barce, lepiej te pare euro doplacic i miec fajne miejsce, przeciez na taki mecz nie idzie sie codziennie :)
@Perlo: Powiem tak. Jak patrzę na ceny wszystkich atrakcji w Barcelonie, noclegu to i tak wydam o kilkaset zł więcej niż planowałem :P Teraz wyjazd na typowe zwiedzanie całymi dniami a kolejny będzie stricte na mecz pewnie :P
@czlapka: /no Barcelona tania nie jest, ale nie jest tez jakas super droga :P Mieszkanie to nigdy nie placilem wiecej niz 15e doba a mieszkalem w fajnych mieszkaniach z tarasami wielkimi itd itd tylko trzeba poszukac no i latwiej a pare osob :P A jakie atrakcje planujesz? :> Moge cos polecic jak cos pominales ;)
@Perlo: Mieszkanie mamy zarezerwowane za 19€ no bo z dziewczyną koniecznie pokój z dużym łóżkiem i w ogóle :P

A atrakcji to już sobie tyle wylistowaliśmy trochę: Sagrada Familia, Casa Mila, Casa Batlo, park Guell, park Ciutadella Tibidado, Montjuic, wioska olimpijska, CosmoCaixa, Barri Gotic, Camp Nou, La Boqueira, fontanna, kolumna Kolumba, muzeum Picassa, labirynt Honta, Bunkers del Carmel

No i 1 cały dzień na Monserrat

Rozkminy na temat oceanarium sporo, bo
@czlapka: E to ladnie rozkminiles :) Na montserrat polecam wjezdzac kolejka linowa, a zjezdzac szynowa :) Szynowa jedzie tak na krawedzi ze masz uczucie ze zaraz to wszystko pieprznie :D Fontanna to rozumiem pokaz fontann przy muzeum tak? Nie wpisalem Rambli no ale to pewnie zbyt oczywiste ;) Polecam jeszcze Zoo, odradzam muzeum Picassa - jest dzien darmowy w tygodniu to #!$%@? ludzmi, w kolejce trzba stac mnostwo czasu a imo
@Perlo:

No trochę się research zrobiło :P Dzięki za odpowiedź! Aaaa no własnie Zoo też, własnie myślimy czy Zoo czy Oceanarium co bardziej warto :P A Passeig de Gracia faktycznie dziewczyna już wcześniej dodała, ja przegapiłem :D

No T10 kupimy na pewno, choć my to jestesmy piechury straszne, 30km dziennie pieszo po mieście to dla nas żaden problem :P No ale wiadomo czasem podjechać się gdzieś przyda. Tylko właśnie lądujemy o
@czlapka: T10 kupicie w kazdym automacie, ale o tej porze metro chyba i tak juz nie jezdzi. Z El Prat macie za to specjalny autobus ktory jezdzi do centrum za 5 euro. A co do chodzenia piechota spoko, tylko masz tydzien a chcesz duzo zobaczyc, wiec musisz to spiac w czasie i wtedy metro musi byc. I zoo>gowno>oceanarium ;)
@Perlo: Metro nie, ale widziałem, że jeździ jakiś nocny N16 który akurat by nam pasował ;p No tak, dlatego będzie i bardzo dużo chodzenia i trochę metra też. Czyli to co w necie wyczytałem to się sprawdza, czyli faktycznie ZOO jednak
@czlapka: Taa zoo jest fajne, a oceanarium slabe :P Hmm nie wiem w sumie jak nocne bo w nocy to ja pijany bylem epwnie xD BTW Nie chodz sam noca na Rable bez dziewczyny bo Cie dziwki z kazdej strony zaatakuja xD