Wpis z mikrobloga

1. PiS #!$%@? podatek bankowy

2. banki przerzucają część kosztów na klientów

3. PiS szczuje na banki Komisje Finansów Publicznych i próbuje wymóc na nich obniżenie opłat

4.76. banki się uginają i wracają do starych opłat tak jak pan Kaczyński przykazał

5. banki czują źle

6. banki nie są już takie pewne siebie

7. banki zaczynają ostrożniej dysponować swoimi cebulionami

8. polactwo ma utrudniony dostęp do kredytów na budowę swoich karaluszych gniazd i rozwój Januszexów

9. gospodarka zwalnia

10. wzrost gospodarczy niższy niż zakładany w ustawie budżetowej

11. dług publiczny over9000

12. Kolejne epickie zwycięstwo prawicy! Ale #!$%@? tym pazernym banksterom!


~ za Obywatel T

#bekazpodludzi #bekazprawakow #bekazpisu #neuropa #4konserwy #finanse #don #polityka
donmuchito1992 - > 1. PiS #!$%@? podatek bankowy
 2. banki przerzucają część kosztów ...

źródło: comment_UJhDmxylwy4g76iF7A3KxrEOHfYoANqV.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
PiS te pieniądze co uzyska rozda w programie 500 zł na każde dziecko oprócz pierwszego, i w większości te pieniądze wesprą popyt wewnętrzny.

Dodatkowo podwyższenie płacy minimalnej, wprowadzenie 12 zł brutto jako minimalną stawkę godzinową na umowie zlecenie, zwiększy możliwości finansowe wielu polaków a co za tym idzie zwiększy popyt wewnętrzny (z drugiej strony część polaków straci pracę, ale myślę, że i tak będzie to mały % o gospodarka będzie zdrowsza za
  • Odpowiedz
@Lowca_Jezy_Major_Trze_Ser: hmmmm serio? To idź do pierwszego z brzegu banku spółdzielczego i zobacz na ofertę. Zwykłe konta po 10 zł mc, karty kredytowe kosztujące 500 zł na rok, nie mówiąc o kredytach hipotecznych na takich marżach że nikt rozsądny nie weźmie tam nic poza długopisem
  • Odpowiedz
@Lowca_Jezy_Major_Trze_Ser: nie byłem bo mam zadowalająca ofertę banku. Ale za to znajomy jest wielkim przeciwnikiem banksterow, Żydów i imigrantów więc ma konto w banku spółdzielczym, ma warunki jak pisałem wyżej.
Wypłata z bankomatu 5 zl
Przelew 1 zl
Za to obsługa kasowa jest za frajer.
  • Odpowiedz
Petru-Swetru ma wykształcenie ekonomiczne i wciskał ludziom kredyty we frankach, kiedy było już wiadome ze to samobój.


@poszukiwacz_zaginionej_warki: A Morawiecki, pod którego rządami BZ WBK naudzielał tych kredytów na paręnaście miliardów złotych, teraz jest ministrem w rządzie PiS. Jego jednak nie krytykujesz, mimo, że on czerpał z tego bezpośrednie profity :)
  • Odpowiedz