Wpis z mikrobloga

Zakupiłem nowego laptopa Lenovo B50-80 oraz ściągnąłem Windowsa 7 z Dreamsparka. Mam zgranego tego windowsa na pendrive'a, po ustawieniu żeby uruchamiało instalację z USB wyskakuje błąd: Brak pliku NTLDR
Naciśnij klawisze CTRL+ALT+DEL, aby zrestartować komputer.
. Ktoś ma jakiś pomysł jak temu zaradzić? Nigdy wcześniej nic nie robiłem na tym laptopie.
#komputery #laptopy #windows #lenovo
  • 12
@garrfik: @fubbson: tak, ściągnąłem obraz ISO windowsa 7. na pendrive'a wrzucam przez Windows 7 USB/DVD Download Tool. Co do kupienia oryginału to ciężko bo tu za free :D Do tego jeszcze mi napęd nie działa w komputerze i jest na nim zainstalowany XP :/
@zaczajony: w przypadku win7 i instalacji z pendrive to lepiej go przytogować przez diskpart i pozniej tylko kopiujesz pliki na pamiec i bootujesz z penvdriva ;p wygoogluj se instalacja win7 z pendrive diskpart i po klopocie. bez sensu uzywac jakis toolow do tak prostej czynnosci :)
@zaczajony: Ściągnij jakiś już przygotowany system z tpb i potem wpiszesz swój kod produktu i będziesz miał oryginał jak Ci ten z dreamsparka nie działa. Ja to instaluje z płyty jak neandertalczyk( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kocham dreamsparka ( ͡° ͜ʖ ͡°)