Wpis z mikrobloga

@kredzion: to czegoś nie rozumiem, jedni mówią, że fatalny, inni że słaby, a Ty mówisz, że jak G3? W mojej opinii G3 robi fotki dużo więcej, niż przyzwoite. A jak fotki w pomieszczeniach wypadają? Bo tragiczne to można powiedzieć o Redmi Note 2, tu chyba trochę lepiej, racja?
@kredzion: dzięki, tragedii nie ma.. powiedziałbym że całkiem niezłe jak na tak tani telefon.
Jeżeli ktoś piszę, że beznadziejne to chyba zwariował, bo pewnie porównuje do iphonów, albo najnowszych samsungów kilka razy droższych
@kredzion: Dobry aparat się poznaje po tym jak robi foty przy złych warunkach a nie dobrych. Moim zdaniem średniak i tyle. Przy słabym świetle będą szumy itd. Ale jest to adekwatne do ceny.
@kredzion: ale ja to rozumiem. Nie zależy mi akurat bardzo na tym, bo mało zdjęć telefonem robie. Post był raczej spowodowany ta sytuacja z ostrzeniem.

Także przepraszam za wprowadzenie w błąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rasar: dzięki za fotkę, ale pokazujesz właśnie to, czego się obawiałem. W ciągu dnia, przy naturalnym świetle, to telefony i za 300 zł zrobią wystarczające zdjęcia, a w gorszych warunkach... cóż, jeśli większość wychodzi takich jak pokazałeś, to jednak telefon ma mocno przeciętny (z tendencją do słabych zdjęć) aparat. Szkoda, ale na czymś musieli zaoszczędzić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ralfralf:
@MisiuMisiu:
@oTakiTamOtam:
@joseArkadio:

Różowym możecie polecać, bo mojemu się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) do zdjęć w dzień, jak na telefon za taką kasę nie mam zastrzeżeń. Ale tak jak mówiłem, przy słabszym świetle aparat nie działa za rewelacyjnie. Słabo łapie ostrość i sporo mi wychodzi rozważaniach.

Poszukam jeszcze może są jakieś ustawienia, gdzie skroce czas naświetlania