Wpis z mikrobloga

Jak widzicie szanse Federera z Djokoviciem? Nie oglądałem ani jednego z meczów w ich wykonaniu na obecnym AO, ale już któryś raz słyszę, że Fedex go rozjedzie, że Nole gra słabo, a potem kończy się jak zwykle ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#tenis
  • 5
@Matejaa: albo 3-0 roger albo wygra djoko, im dluzej bedzie mecz trwal tym mniejsze szanse rogera, pierwszy set najwazniejszy bedzie. djoko ma swoje przebłyski słabej gry ostatnio ale inne podejście do simona a inne do rogera
@Matejaa: Z Nishikorim Djokovic wyglądał o niebo lepiej niż z Simonem i jeżeli tak zagra również z Federerem, to Szwajcar może mieć bardzo ciężko. Z drugiej strony Federer w obecnym AO pokazuje niesamowitą grę, więc zapowiada się niesamowita uczta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rafaello_: Jak Djokovic zagra z Federerem tak jak grał z Nishikorim to Fedziu go w trzech setach odprawi. Mecz Novak z japońcem bez jaj i emocji obaj panowie nic nie pokazali - tylko czy to wina tego ze Djok dopasaował się do poziomu japończyka czy po prostu zniżka formy.
@SirKrzysiek: Ja właśnie odniosłem wrażenie, że Djokovic dopasował się do poziomu Japończyka. Novak w zasadzie ani na moment nie stracił panowania nad spotkaniem i jak japończyk go przełamał, to odrazu rewanżował się tym samym. Generalnie widać było, że te 100 niewymuszonych błędów z Simonem, to był wypadek przy pracy.