Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,

Na początek ogromne podziękowania dla wszystkich użytkowników Mirko. Od momentu opublikowania naszego pierwszego wpisu zostaliśmy zasypani zapytaniami i zleceniami w całej Polsce. To pokazuje jaką siłę przebicia ma #wykop.


W ramach podziękowania za pomoc organizujemy obiecane wcześniej #rozdajo. Do zgarnięcia jest 10 kubków. Zasady są proste i wszystkim znane. Wy plusujecie, my wybieramy 10-ciu szczęśliwców. Zielonki nie biorą udziału.

Jutro o godz. 13:00 wołamy zwycięzców pod tym wątkiem.

Dodatkowo chcieliśmy pochwalić się nową stroną, która zapewne by nie powstała, gdyby nie Wasze uwagi. Jeżeli chcielibyście coś na niej zmienić, dajcie znać na PW, będziemy dozgonnie wdzięczni za każdy feedback. Nowa strona --> KLIK
SONTE - Mirki i Mirabelki,

Na początek ogromne podziękowania dla wszystkich użytko...

źródło: comment_n0a0luBqmsbY4zLErFCuOnX2dCRtRrXW.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@noekid: Temat wałkowany wielokrotnie #pdk

Ale jeszcze raz odpowiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1) ile to kosztuje? mniej więcej, bo widzę, że detalicznie
  • Odpowiedz
@lasic01: Mam w domu drzwi, które bym widział w tej folii. Toaleta, wiec musi być mat, a to zabiera sporo światła w pomieszczeniu bez okna obok. Wyjdzie koszt drzwi x2, wiec do zaakceptowania. Kwestia kosztów prądu i trwałości tej folii.
  • Odpowiedz
@SONTE: niesamowita sprawa, jakby to podłączyć do andurino albo czegoś podobnego żeby sprawdzał na jakie strony się wchodzi, żeby aktywowały ten mat na przykład na... stronę banku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SONTE: jasny #!$%@?,
36W x 15 okien w domu = 540W = prawie 11kWh dziennie, zakładając 20h działania dziennie (większość czasu chcę mieć przeźroczyste okna) * 30 dni w miesiącu = 330kWh dziennie.

Trzy razy tyle co w trzy osoby zużywamy w mieszkaniu aktualnie.

Licząc relatywnie niską stawkę 55gr za 1kWh = 181zł miesięcznie na
  • Odpowiedz
Nie ukrywamy, że ma przynajmniej na razie pozostać usługą premium. Stąd cena ( ͜͡ʖ ͡€)


@SONTE: a już się zastanawiałem, co w tym jest takiego, ze ma taką absurdalnie wysoką cenę, ale już wszystko jasne :)
  • Odpowiedz
@SONTE: CZEMU DOWIADUJE SIĘ O WAS DOPIERO TERAZ A NIE 4 MIESIĄCE TEMU GDY TEGO POTRZEBOWAŁEM????? (°°
Ile taka folia orientacyjnie kosztuje?
  • Odpowiedz