Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,

Na początek ogromne podziękowania dla wszystkich użytkowników Mirko. Od momentu opublikowania naszego pierwszego wpisu zostaliśmy zasypani zapytaniami i zleceniami w całej Polsce. To pokazuje jaką siłę przebicia ma #wykop.


W ramach podziękowania za pomoc organizujemy obiecane wcześniej #rozdajo. Do zgarnięcia jest 10 kubków. Zasady są proste i wszystkim znane. Wy plusujecie, my wybieramy 10-ciu szczęśliwców. Zielonki nie biorą udziału.

Jutro o godz. 13:00 wołamy zwycięzców pod tym wątkiem.

Dodatkowo chcieliśmy pochwalić się nową stroną, która zapewne by nie powstała, gdyby nie Wasze uwagi. Jeżeli chcielibyście coś na niej zmienić, dajcie znać na PW, będziemy dozgonnie wdzięczni za każdy feedback. Nowa strona --> KLIK
Pobierz
źródło: comment_n0a0luBqmsbY4zLErFCuOnX2dCRtRrXW.jpg
  • 46
@SONTE: Dobra, kubki kubkami, ale podoba mi się ten projekt i widziałbym dla niego zastosowanie. Jednak rodzi się sporo pytań, na które nie znajdę odpowiedzi na waszej stronie:

1) ile to kosztuje? mniej więcej, bo widzę, że detalicznie nie sprzedajecie i szukacie pośrednika
2) ile mocy ma zasilacz? Niestety - dla mnie "domyślnym" trybem byłaby jednak przeźroczystość, a ten właśnie pobiera prąd
3) jak z przepuszczalnością światła? Przydałaby się fotka porównawcza
@noekid: @SONTE: Mam dokładnie te same pytania. Jaki pobór prądu by podtrzymać przezroczystość. Interesuje mnie okno i blokowanie folią promieni słonecznych w lato.
Czy zasilacz może mieć odcinane zasilanie?
Jak radzicie sobie z drzwiami przesuwnymi? Mam takie w oknie na taras. @ elementy stałe i 2 przesuwne, całość ma ok 4 x 2 metra