Wpis z mikrobloga

@grave: Na co czas? Szybszy nie będzie, dryblingu też nagle nie wymyśli. Gość najlepiej by się czuł w pozycji CR'a (zero obrony i może sobie postrzelać), ale on poza strzałem nie ma NIC (CR miał przyspieszenie i drybling jeszcze niedawno).
@grave: Nie mowie, ze on nie ma strzału, ale sam strzał to za mało na Real. Ja jakoś przez bite 1,5 roku nie przypominam sobie, żeby wygrał 1v1 więcej niż parę razy. Przegląd pola w Realu o niebo lepszy mają Kroos, Modric, a na podobnym poziomie Isco (ale on ma drybling i gra z wielkiem zaangażowaniem). IMO będzie wiekszym niewypałem niż Kaka niestety.
@kadves: Ronaldo już nie ma, bo nie wchodzi. Modrić miał może w Tottenhamie, tu #!$%@?ł raz, z Manchesterem. Może Benzema,ale on rzadko ma taka okazję.
@grave: Za to co #!$%@?ł w meczu z Barca w tym sezonie - #niepopularnaopinia to on #!$%@?ł mecz, bo olał grę obronną i przez to Real grał 4-2-4. I za to co pokazuje przez ostatni miesiąc, ale to jest tylko potwierdzenie tego co pisałem po meczy z Barca - #!$%@? primadonna mająca #!$%@? na obronę.
@merengue: tu już pretensje do trenera, że jest wolnym elektronem. Jakoś Isco też miał z tym problemy i potrafił się zmienić. Z kolei jeśli chodzi o mecz z Barca to w tamtym sezonie posłał zajebistą asystę do Benzemy, który otworzył wynik. Tak to bywa, miał kontuzję, Benek nie dawał mu się ogrywać, teraz spadła na niego fala krytyki, ale ja nadal w niego wierzę.
@merengue: Bale akurat w tym sezonie pokazuje się z jak najlepszej strony. Nie wolno tak oceniać piłkarza, równie dobrze możesz powiedzieć, że Pirlo był #!$%@?, bo nigdy nie wygrał Ligi Mistrzów. Wiadomo, że gra na najwyższym poziomie w kluczowych meczach jest bardzo ważna u zawodników z topu, ale tutaj akurat moim zdaniem wiekszy problem ma Ronaldo niż James.