Wpis z mikrobloga

witam, poszukuje gry #mmo #mmorpg . szukam gry bardziej pod pve, najlepiej grind mobkow. Grałem w takie tytuły jak Lineage 2, World of Warcraft, Archlord, KalOnlin (które mi się podobały) oraz Aiona, Tera (które mi się nie podobały). Szukam czegoś f2p albo z opcją kupna, abonament nie wchodzi w grę. Musi być też coś z mniejszymi wymaganiami (nie zależy mi na grafice jak z wiedzmina 3, tylko na przyjemnym grindzie.) Od razu Tibia i to nowe Blade&coś tam odpada(bo mi nie pójdzie). Gdyby ktoś coś ciekawego polecił byłbym wdzięczny.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lowryder0: Mi się bardzo dobrze expiło w Rift, ale nie wbiłem max lvl, to nie wypowiem się co do endgame'u. Teraz męczę Wildstar, ale jakoś mimo, że jest dopracowana i przemyślana, to brakuje mi w niej trochę uczucia wyzwania. Może po wbiciu tego 50lvl się to zmieni. A jeżeli lubisz grind, to bardzo fajnie się gra w Dragon Saga (stara Dragonica), ale to ma grafikę anime i jest 2.5D (side-scroller+button
  • Odpowiedz
  • 0
@Nasu: W Rifta grałem chwilę i mi nie leży, podobnie jak ta gra dragon saga. Wildstar kiedyś miałem spróbować ale wyleciało mi z głowy. trzeba spróbować.
  • Odpowiedz
@lowryder0: jezeli interesuje Cie wylacznie PVE to najlepszym wyborem jest lord of the rings online. fabula i mechanika 10/10. minus to fakt, ze trzeba kupowac contant, ale jak Ci sie spodoba to czesto sa wyprzedaze i mozna tanio kupic lub wyfarmic podczas normalnej gry. sproboj bo warto
  • Odpowiedz