Wpis z mikrobloga

mirki który z tych telefonów wybrać, xiaomi redminote 2, mi4i, mi4 LTE, leTV x600. Mój budżet to do 900pln. Będzie to mój pierwszy chiński item. Chyba że w tej półce cenowej możecie polecić coś równie dobrego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#letv
#xiaomi
  • 29
@kasztii: weź jakieś xiaomi będziesz mniej się WKU na soft jak przy innych tel. i moja rada RN2 za cenę obecną to idealny stosunek cena jakość a nie wiele szybsze inne xiaomi musisz dołożyć dolanów
@kasztii: a to widzę ze śledzisz na bieżąco, no zawsze są jakieś problemy. ale poczytaj tag letv cz x600 i porównaj ile oni maja problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°) hehe sam do tego grona dołączę bo czekam na x600. a co do dymków z messengera to ziomek ma meizu m2 note i tez mu świruje, to kółeczko z twarzą jak ktoś do ciebie napisze lata mu od
@r_dest: w wersji 3gb ram był ciężko dostępny, 2gb lte dużo łatwiej. Ale widzę, że po OLX pojawia się coraz więcej używanych w dobrym stanie, więc jest z czego wybierać.
@kasztii: problemów nie ma, trzeba tylko wiedzieć co ustawić. Nie bez powodu sporo ludzi z letv interesuje się jak wgrać na swoje telefony MIUI ;)
@kasztii: mi4i to taki jego upośledzony brat. Lepiej brać Mi4 lub dokokszonego brata, czyli Mi4c. Aktualnie wychodzi już android 6.0 na Mi4, więc wsparcie jest całkiem zacne ;)
@DomeN: hehe dobre wytłumaczenie, a orientujesz się może w aktualnych cenach? Kupie go gdzieś taniej niż na ali za 199$? no i ogólnie lepiej dopłacić i brać tego niż redminote 2? :)
@kasztii: ja przeglądałem oferty na olx, bo chciałem czarnego z PL. Jak ostatnio przeglądałem to używki nawet za 700zł się dostanie. Redminote 2 nie używałem, ale opinie ma bardzo dobre u Mirków. Dla mnie minusem był 5,5" ekran i troszkę gorsze wsparcie ze względu na Mediateka, chociaż nie da się przewidzieć, czy czegoś Xiaomi nie wymyśli ;) No i Mi4 brałem ze względu na jakość wykonania. Metalowa obudowa połączona z drewnem,
@DomeN: Myślisz że ten z tego sklepu będzie legitny? ma 2Gb ramu wystarczy? chociaż nie widziałem żeby mi4 LTE modele takie były. Plus że mają go u siebie i szybka dostawa
@kasztii: szczerze mówiąc to nie znam opinii o tym sklepie. Ja brałem od prywaciarza z olx i właśnie modele LTE to są te z 2gb ram z tego co się orientuję. Mi spokojnie wystarczy, wiadomo że im więcej tym lepiej, ale to bardziej odczują osoby, które nie zwracają uwagi co jest odpalone, bo więcej ram trzyma po prostu więcej apek w tle bez ich odświeżania, a jak ja z czegoś wychodzę
@DomeN: dotrał do mnie własnie kupiłem na xfs z tego linka co Ci wysłałem :) podpowiesz mi jak szybko i sprawnie zaktualizować go do miui 7? akutalnie jest wersja 6 i android 4.4, aaa i musze usuwać coś po chinczykach? Sorki za takie pytania ale jestem zielony w tym temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)