Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie, ale #psych to jeden z najlepszych #seriale jakie oglądałem. Mimo, że procedural, to każdy odcinek jest inny i dodatkowo pojawiają się odcinki tematyczne (indiana jones, komiksy, horrory, mystery murder, a nawet musical). Dwójki głównych bohaterów nie sposób nie polubić, Shawn i Gus to po prostu mistrzowski duet. Drugoplanowe role też świetnie obsadzone. Do tego solidna dawka humoru w dobrym smaku. Ten serial udowadnia, że można zrobić coś zajebiście śmiesznego bez żartów o sraniu, waleniu konia, homofobii, czy rasistowskich docinek. Oglądam go już 3 raz i dalej kisnę jak #!$%@? xD

Jak jeszcze go nie widzieliście to gorąco polecam. No i sugerowałbym oglądać z napisami, a już w ogóle najlepiej z angielskimi bo jest masa gier słownych i nawiązan do filmow/seriali które z lektorem i miernym tłumaczeniem po prostu tracą sens.

Jak dla mnie to 10/10. Nie nudziłem się ani chwilę i uwielbiam do niego wracać. #polecam ##!$%@?
Pobierz franaa - Mówcie co chcecie, ale #psych to jeden z najlepszych #seriale jakie oglądałe...
źródło: comment_IXt2WWMuzl4Fl2MRrBZE31YUPWxqI7Zx.jpg