Wpis z mikrobloga

Mirki, pytanie może nieco z dupy, ale co wy widzicie w tym OS X? Zainstalowałem sobie to na moim laptopie, działa wszystko oprócz wifi, ale jakoś nie widzę w tym nic przełomowego, ani w sumie godnego specjalnej uwagi.
Ot, ładny, w miarę intuicyjny choć miejscami na siłę inny odwindowsa.
No a poza tym? Dość dobrze zoptymalizowany, ale odnoszę wrażenie że windowsowe aplikacje uruchamiają się szybciej.
Nie widzę powodu, aby szukać rozwiazania dla niedziałającego WiFi.

Poprostu mnie to zupełnie nie przekonuje, ot linux, ale bardziej dopracowany, dla klienta masowego i to dość bogatego więc nie trzeba pisać w terminalu.

Czym wy się tak jaracie? Pytam serio, bez hejtu.

  • 8
@yoloBaklawa: mam Air mid 2014 - denerwuje mnie sporo rzeczy (domyślna przeglądarka zdjęć, zarządzanie otwartymi oknami tego samego programu, brak automatycznego pobierania napisów), ale mając też zainstalowanego Win10 - nigdy z niego nie korzystam (poza uruchamianiem programów nie działających na os x), głównie dlatego że touchpad nie jest w ogóle zoptymalizowany dla niego.
chyba to jest to za co najbardziej ludzie os x (a może glownie Aira), skróty touchpadowe, które używam
@yoloBaklawa: nie wiem jak to dziala u ciebie. Ja pracuje w robocie jak i w domu od wielu lat na osx (wolny zawod) moze to przyzwyczajenie ale cenie sobie stabilnosc, jakosc, to jak pracuje sie na pakiecie programow ktorych uzywam. I cala moja branza na tym siedzi i tak zostalo. Aktualizacje, wsparcie. Prostota przejrzstosc i szybkosc systemu. Komputery po wielu latach nadal sa wydajne i szybkie. Ogolnie temat rzeka ale nie