Wpis z mikrobloga

@Muk_Use_Acid: kupiłem w lipcu 2014. Jeden z dwóch clearomizerow żyje do dziś, baterie trzymaja obecnie ledwo jeden dzień. Użytkowane dość intensywnie. Miałem zestaw 2x bateria 2x clearo i dałem za niego wtedy 160 zł. Teraz pewnie dużo tańszy
@Waspin: no i co z tego, że modne trzy lata temu, skoro dziś też są bardzo przyzwoite? to jest pierwszy papieros - nie ma sensu kupować najdroższego i najlepszego, skoro nie wiadomo nawet, czy się spodoba taka forma palenia. jak kupujesz pierwszy samochód to też nie za sto kafli od razu raczej.
@SScherzo:
@Muk_Use_Acid: dlatego, że są po prostu bardzo mało wydajne, niestety bardzo awaryjne, potrzeba używać w nich liquidu o szalonych stężeniach nikotyny (uczestnicy dyskusji padliby, gdyby wyczytali, że używam 1,5mg/ml a nie 24mg), totalnie nie oddają ani krztyny smaku i jak na swoją jakość są potwornie drogie. Oczywiście, że da się na nich rzucić palenie, ale mało komu się to udaje. Sam próbowałem i niestety - na nowym sprzęcie za
@Muk_Use_Acid: zresztą jeszcze jedno ważne pytanie - po co Ci ten papieros. Tak szczerze:
- jak dla szpanu to byle gimbus z ijust2 Cię zagnie
- jak dla okazjonalnego pociągania to w nowszych modelach bateria wytrzyma średnio 5-10 razy dłużej niż w spinnerze (to nie żart)
- jak do rzucania to spinner nie jest w stanie zapewnić odpowiedniej ilości nikotyny, głód jest stały. Wrażenia są totalnie odmienne od zwykłego palenia (oczywiście
@Waspin: ja używałam normalnie 12 mg - tak jak w każdym innym.

Oczywiście, że da się na nich rzucić palenie


ja nie po to palę e-papierosa, żeby rzucić palenie, ale żeby go palić.

ja mam iJust i mi np. przecieka - z Aspire tego problemu nie miałam, a tutaj od momentu zakupu cieknie.
@SScherzo: i nie oddałaś go na gwarancję? Po prostu dałaś mu przeciekać? Obserwuję teraz 5 tych clearomizerów u znajomych 1 mam sam. W 3 padły baterie. Ale o przeciekającym nie słyszałem (chyba, że o uszczelkę na grzałce, którą paznokciem można wstawić na miejsce i nie cieknie ale nie sądzę, że chodzi o to).
Między 12 a 1,5 jest nadal ośmiokrotna różnica a właśnie na ijust2 (co prawda nie na firmowych grzałkach
@Waspin: nie, jeszcze nie, bo nie byłam w pobliżu sklepu, a mam go dopiero tydzień. w przyszłym tygodniu podjadę.

nie wiem - wycieka po prostu tymi prostokątnymi dziurkami, źródłem jest grzałka prawdopodobnie. jak stoi pionowo to nie cieknie, dopiero po przechyleniu czasem leci.

tym bardziej nie wiem jak można palić "dla przyjemności" coś co nie dymi, nie smakuje


ja miałam zupełnie inne doświadczenia ze Spinnerem :)
@SScherzo: Spróbuj odkręcić grzałkę - nad gwintem jest biała cienka uszczelka, sprawdź czy gwint jej nie przyciął i czy na pewno cała jest "ponad" linią gwintowania. Jak jest zwichrowana, wyrównaj. Na 99% wyeliminuje to problem wycieku z airhole'a. Inne możliwe przyczyny to niedokręcona grzałka i ew. uszkodzenie typu złe gwintowanie.
A w nowej grzałce sprawdzałaś tą uszczelkę? Bo one są zwichrowane w zasadzie zawsze. Jak tak, to opłaca się reklamować atomizer.
@Muk_Use_Acid: Tak jak @Waspin: napisał. Najpier powiedz czemu chcesz kupić efajka. Jeżeli palisz, to jak dużo. Ile jesteś w stanie wydawać miesięcznie na tego typu zabawę. Trochę więcej informacji pozwoliłoby wypowiedzieć się szerzej co warto kupić i dlaczego.
@Waspin: patrzyłam, ale nie widzę tam nic niepoprawnego w tych o-ringach ani nigdzie. googlowałam problem, to albo ludzie pisali, że za mało waty (no ale co ja mam z tym niby zrobić?), albo właśnie problem z uszczelką.
@Muk_Use_Acid: a jak będziesz chciał kupić spinnera to kup w Esmokingworld, na edymie kosztuje 80zł, w ESW 99zł, ale z nich schodzi farba, z każdego i to po miesiącu max. a schodząca farba nadaje się jako reklamacja w ESW i takim sposobem masz sprzęt, który wymienisz z 2-3razy w ciągu 6msc gwarancji.