Wpis z mikrobloga

Mirki z #acleague. Rozmawialiśmy na wyścigu ostatnio o tym, czym w kolejnym sezonie chcieli byśmy jeździć. Padła propozycja od @tenbatonik samochodów turystycznych WTTC. Sprawdzałem sobie akurat jak to jeździ i nagrałem z tego krótki filmik. W skrócie są to samochody o dużo mniejszej mocy niż GT3 a dużej przyczepności, więc jeździ się po prostu łatwo. Co nie znaczy, że nie przyjemnie. Ale mam wrażenie, że nie sprawdziły by się w całym sezonie. Poza tym nie jestem pewien pochodzenia tego moda...

#assettocorsa #simracing
RealAKP - Mirki z #acleague. Rozmawialiśmy na wyścigu ostatnio o tym, czym w kolejnym...
  • 16
  • Odpowiedz
@PanBulka: Fakt. Lepiej jakby twórcy dali nam jakąś fajną, pełną serię oprócz GT3. Może jeszcze kilka dreampacków i się coś zbierze ( ͡º ͜ʖ͡º) A tak serio to mimo, że lubie mody, to też bym wolał pojechać sezon oficjalnymi samochodami.
  • Odpowiedz
@snsv: To jest też bardzo dobra propozycja, bardzo fajnie nam się ostatnio jeździło. Ale były głosy, że ze względu na zróżnicowanie w umiejętnościach w naszej lidze, formula abarth może zwiększyć różnice pomiędzy zawodnikami i to było widać na ostatnim funrace.

Czyli na razie mamy takie propozycje:
1. Audi TT Cup
2. DTM
4.
  • Odpowiedz
@RealAKP: Jakoś nie przepadam za zmodowanym contentem. Jeżeli wydadzą Audi TT Cup, to bym się bardzo chętnie na to pisał. Jak na razie jestem za DTM. Fajne zróżnicowanie aut, niższe prędkości, łatwość prowadzenia. Formuła Abarth też jest świetna, ale nie wszyscy ogarniają jazdę open-wheelami. GT2 jest za to zbyt podobne do GT3.
  • Odpowiedz