Wpis z mikrobloga

@Sheppard25: Na razie wystrzeliłem z niego może 120 kulek więc ciężko mi oceniać, natomiast jak na replikę jest spoko bo jest metalowy, trochę waży i działa płynnie. Minusem estetycznym dla mnie jest to, że nie ma blow backa. Super sprawą jest ogień ciągły, magazynek starcza na chwilę ale daje frajdę

@martinez98: Wiem wiem, liczyłem, że może trafie tutaj na mirko-asgów. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@beardface: z mojego doświadczenia nawet cgb, lepiej kupić coś skróconego ale z normalnym gb i tłokiem, m4 czy aksu byle nie g36c bo to kloc straszny, ewentualna konwersja na otwarte tereny bedzie mozliwa wtedy. Na samo cqb to bym sie zastanowil nad czyms z mp5 ze skladana kolbą
  • Odpowiedz
@beardface: zresztą poczytaj forum, ja bym sie nie bawil w jakies wynalazki, coś z rodziny ak albo mki, duzo czesci, dużo dodatkow, łatwy tuning, sprawdzone konstrukcje. Najlepiej na początku pożądnego chińczyka i pierwszy serwis. Ja mam gdzies na szafie cyme 31 nie do #!$%@? była jak sie bawilem... czego nie moge powiedziec o moim g36c od jg (selektor stanął plastik się utlenił komora osadzenia lufy pękła) :( aha i odpuść auga
  • Odpowiedz
@beardface: tanie militaria to nie mialy dobrej opinii nigdy :) za moich czasow zamawiało się u krakmana z taiwangun. A repliki kalasza są piękne i skuteczne tak samo jak ruskie kamuflaże. Dobra partizan czy kzs i w lesie jestes niewidzialny...
  • Odpowiedz
@kozaqwawa: A ja akurat znam Blachę i w sumie nie mam powodu żeby mu nie ufać. Chyba, że o czymś nie wiem?
W sklepie jest opcja wyłapać zniżki więc generalnie się opłaca. Do tego cyma na początek mi styknie a potem w razie czego będzie się tuningować. Czy źle myślę?
  • Odpowiedz
@beardface: z tych co wrzuciles to bym brał c13 bo ta c17 to straszna locha, tamtym od biedy i na "magicznym cqb" (poza pustostanami których juz prawie nie ma w warszawie to chyba tylko killhouse i hala do paintballa na woli) postrzelasz... ale to gadaj z Blachą bo ja wypadłem z obiegu ze 2-3lata temu
  • Odpowiedz