Wpis z mikrobloga

Długie włosy u panów jeszcze są OK, ale zauważcie co 'wielki świat" próbuje nam wcisnąć. Kobieta, szczupła, chłopczyca, mały biust, ubrania coraz częściej oversize, buty męskie trepy. Panowie, coraz węższe spodnie, plus à la spódnice, koki, teraz warkocze. Okej męskie buty u kobiety, wygodne trepy, czy pan z kokiem, ale wszystko na raz powoduje odwrócenie ról. Na razie tego nie widzicie, ale zawsze zaczyna się od wybiegów, high fashion, ale w końcu
w.....r - > Długie włosy u panów jeszcze są OK, ale zauważcie co 'wielki świat" próbu...

źródło: comment_vW1L5bjrSpdtBf6NtCRcMoSFpaLcfA7P.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
w ogóle to nie rozumiem czemu moda ma tendencje do spedalenia.


@afroninja: Nie ma tendencji do "spedalenia" się tylko ma tendencję do powtarzania się.

Tu chodzi o to, że teraz jest masa gimbo dyktatorów mody i trendów na wykopie która rości sobie prawo do mówienia innym co jest OK a co nie, która zna się na wszystkim/niczym i pisze innym jakie ciuchy nosić, jakie nie, jak się czesać, co czytać, co oglądać, co robić a czego nie i w ogóle jak
  • Odpowiedz
@Glos_rozsadku_2015:

Długie włosy u panów jeszcze są OK, ale zauważcie co 'wielki świat" próbuje nam wcisnąć. Kobieta, szczupła, chłopczyca, mały biust, ubrania coraz częściej oversize, buty męskie trepy. Panowie, coraz węższe spodnie, plus à la spódnice, koki, teraz warkocze. Okej męskie buty u kobiety, wygodne trepy, czy pan z kokiem, ale wszystko na raz powoduje odwrócenie ról. Na razie tego nie widzicie, ale zawsze zaczyna się od wybiegów, high fashion,
  • Odpowiedz
@teryuu: Zrobisz jak zechcesz :)
@Namarin Chłopie, o gimbo to ja się nawet nie otarłam.
Wyraziłam swoje zdanie na temat warkoczy u mężczyzn - wolno mi, czy nie? Odpowiedz, bo widzę że jesteś najbardziej sprawiedliwym strażnikiem wolności.
Nie piszę wszystkim co mogą ubierać, czytać, oglądać i jak żyć.
Bawi mnie takie uczesanie, ogarniasz?
  • Odpowiedz
@Lorelei_: mnie się podoba, sam sobie taką fryzurę zrobię i będę się śmiał z takich uspavanek i innych którzy będą pisać na wykopie że to hurr durr "pedalskie"
  • Odpowiedz
@Namarin: w przypadku aktora (Travis Fimmel, to dla was #rozowepaski ( ͡° ͜ʖ ͡°)) pasowało mu moim zdaniem idealnie. Ale to pewnie zasługa tez samego aktora, bo i po ścięciu na łyso prezentuje sie fantastycznie.
  • Odpowiedz
@Lorelei_: A widzisz, ja jestem zdania że po ścięciu już tak fajnie nie wygląda, warkocz dodawał mu uroku ale przynajmniej piszę "nie podoba mi się" a nie rzucam epitetami w stylu "wygląda teraz jak #!$%@?ś i jakiś Seba dres bo jest hur durr łysy" lub sugeruję w tym kierunku.

To jest ta różnica :)

Nie wiem, czy to jakaś taka polaczkowata przywara i cecha, że się nie umie normalnie wyrazić
  • Odpowiedz