Wpis z mikrobloga

@Uspavanka: a mi się podoba, hurr durr tylko łysa pała albo 2mm bo jak inaczej to #!$%@? pedał haha szerokie dresy i adidasy z ryneczku, bujanko się w bluzach RPK MORDO ŻADNA LIPA HEHE :ppp
  • Odpowiedz
@sajko: te warokczyki fajnei widzę wyglądają. Gdzie jest #!$%@? napsane, że warkocz musi wyglądać kobieco, bo akurat w podanych przykładach każdy z tych facetów wygląda normalnie jak facet.

Prości ludzie zawsze mają problemami z takimi kwestiami, świat się będzie kręcił dalej a na blokach każdy ścięty na pałę bez krzty gustu będzie zawsze uważał za "pedałów" wszystkich ludzi o jakimkolwiek guście i poczuciu estetyki.
  • Odpowiedz
@Hadzi: aha poza tym facet w krótkich włosach na pałę wygląda jak przedszkolak albo prostak, zobaczcie sobie jak wyglądali wspomnieni wikingowie. Ujmowały im warkocze męskości? Nie. Ale w waszych ciasnych umyslłch się to nie zmieści
  • Odpowiedz
@Uspavanka: A mi się bardzo podoba. Serio, wolę jak facet jest w pojęciu wykopków "zniewieściały", niż totalnie nie ma stylu, albo, co gorsza, praktykuje noszenie koszuli flanelowej/t-shirtów do dżinsów dzień w dzień. Wyobraźcie sobie, że idziecie do restauracji i dostajecie jedzenie zupełnie bez smaku, albo kawę, która smakuje jak woda z cukrem. Niby trudno narzekać na smak czegoś bez smaku, ale też trudno się tym zachwycać. W gruncie rzeczy człowiek
  • Odpowiedz
@Uspavanka: Długie włosy u panów jeszcze są OK, ale zauważcie co 'wielki świat" próbuje nam wcisnąć. Kobieta, szczupła, chłopczyca, mały biust, ubrania coraz częściej oversize, buty męskie trepy. Panowie, coraz węższe spodnie, plus à la spódnice, koki, teraz warkocze. Okej męskie buty u kobiety, wygodne trepy, czy pan z kokiem, ale wszystko na raz powoduje odwrócenie ról. Na razie tego nie widzicie, ale zawsze zaczyna się od wybiegów, high fashion,
  • Odpowiedz
Widzę że dla sajko jedyną alternatywą dla sebixowej pały jest warkocz z wplecionymi kwiatami :P
Tylko potem nie płacz, że ci facet cały lakier do włosów zużył ( )
albo jakiś brokacik...
  • Odpowiedz
Dla przeciętnego pryszczatego mirka/mirabelki każdy dobrze wyglądający facet jest zniewieściały albo co gorsza jest pedziem. Trzeba mieć wyjątkowo smutne życie by #!$%@?ć się do czyjegoś wyglądu zwłaszcza pod płaszczem anonimowego konta w bastionie przegrywów i stulejarzy.
  • Odpowiedz
@Uspavanka: Ale rozumiesz, że strój czy fryzura, która ma być "męska" to tylko kwestia konwenansów i umowa społeczna? W czasach oświecenia męskie było pudrowanie się, noszenie rajstop czy peruk, no i buty na wysokim obcasie. Z drugiej strony podobnie. Jeszcze w latach 60. kobieta w spodniach potrafiła wzbudzić zgorszenie, szczególnie gdy pokazała się na wsi, a jak miała krótkie włosy to już życia nie miała. Jeszcze w latach 90. nie
  • Odpowiedz
@Uspavanka: o ile myślę, że dla wieku 25> jeszcze wielkiego problemu z normalnością i tożsamością jak Matka Natura wybrała nie ma, to te roczniki, strzelając, gdzieś od 95 to już no...
Dawniej jeśli facet się wyróżniał, to nie w jakiś taki "wymuskany" i pedalski sposób. Z tych zdjęć wychodzi mi taki typ wypacykowanego chłopca, który blokuje łazienkę kobiecie z rana, bo musi sobie włoski wypielęgnować.
  • Odpowiedz