Wpis z mikrobloga

@Xuxire: i bardzo dobrze, to że nie jest to zwykły szlug nie znaczy, że możesz się z tym obnosić zawsze i wszędzie, trochę kultury
  • Odpowiedz
@Xuxire: ja vapuję w biurze i też zapytałem czy komuś to nie będzie przeszkadzało na razie jest luz ale jeśli ktoś powie, że jest nie tak to też będę wychodził na klatkę schodową (obym tylko tam nie spotkał żadnego #!$%@? z ochrony budynku bo już kiedyś się do mnie jeden #!$%@?ł, że mam to wyłączyć bo nie chce on interwencji straży pożarnej jak czujniki zadziałają. No fajnie, że gość nawet nie
  • Odpowiedz
  • 1
@Xuxire: BTW. Cumple jest może e fajka co pokazuje ile machów się wzięło? Bo Padre pyta,nigdy nie kojarzy ile się zaciągnął i narzeka,że przy normalnych fajkach by wiedział ile wypalił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@Xuxire: jaką trzeba być #!$%@?ą żeby jarać jakieś elektryczne szlugi??? XD prawdziwi mężczyzni jarają normalne papierosy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rain_: Ciężko będzie, bo to przeważnie bardziej zaawansowane sprzęty. Evic Vtc Mini jest najlepszą opcją, dobra jakość, wymienne akumulatory, ale jest duży w porównaniu ze zwykłą e fajką i ma sporo opcji, mocy itp :)
  • Odpowiedz