Wpis z mikrobloga

#film #kino #drstrangelove

Obejrzałem "Doktor Strangelove, czyli jak przestałem się martwić i pokochałem bombę". Przy całej karykaturze i awangardzie tego filmu muszę stwierdzić, że film mi się nie podobał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedynie fabuła stawiająca w krzywym zwierciadle dowództwo wojskowe jest warta zainteresowania, co zostało zauważone już w dniu premiery.

http://www.imdb.com/title/tt0057012/
Pobierz qoompel - #film #kino #drstrangelove

Obejrzałem "Doktor Strangelove, czyli jak prz...
źródło: comment_UziPK91zZsAJrVPUiesoqDuGVYMri08z.jpg
  • 8
mi też nie, ale bałem się napisać


@h_poirot: Nie podniecam się też Gwiezdnymi Wojnami, Star Trekiem, filmami na podstawie komiksów, T.W.D., Ojcem Chcrzestnym, LOTR itp. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@qoompel: W Strangelove najbardziej podobała mi się rozmowa z prezydentem Rosji. "Dmitri! Dmitri! Mógłbyś ściszyć muzykę; będziemy się lepiej słyszeć!"

Polecam:
Better Tomorrow (2010)
Krwawy Karnawał
The Man From Nowhere
Pieta
Ujrzałem diabła
Beast Stalker
The Chaser
Watchmen (komiksowe, ale naprawdę fajne)
J.S.A
trylogię Infernal Affairs
Buty nieboszczyka
Marshland (2014)
Święci z Bostonu :)
The Fall (2006)
Confessions (2010)
W Strangelove najbardziej podobała mi się rozmowa z prezydentem Rosji. "Dmitri! Dmitri! Mógłbyś ściszyć muzykę; będziemy się lepiej słyszeć!"


@KasiekNav: Kawałek dalej też dobre ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dobrze cię słychać.

Mnie też? Świetnie.

Czyli, jak sam stwierdziłeś, obu nas dobrze słychać.

To dobrze, że ty i ja mamy się niezgorzej.

Zgadzam się. To cudowne mieć się dobrze.


Widzę, że Pani lubi filmy koreańskie. Ja czasami
@qoompel: "Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room. " też jest dobrym tekstem

najlepsze w całej tej rozmowie z Dimitrim jest fakt, że Sellers ją podobno improwizował :D

ja już się przyzwyczaiłam do Koreańczyków, nawet kilka ichnich seriali zaliczyłam
po nich, za to ciężko mi Chińczyków słuchać, tego czin czeg cziong :D