Wpis z mikrobloga

Burger King robi najgorsze hamburgery jakie jadłem #popularnaopinia
-Gruba, sucha, czerstwawa buła
-Niedoprawiony kotlet, właściwie to tylko zmielone i usmażone mięso
-Ser wygląda jak ser, ale jest bez smaku. Ten z Maka to jakiś pseudo ser, ale przynajmniej smakuje serowo
-Ketchup typu najtańsze ścierwo z budy na dworcu PKS
-Frytki gorsze niż w Maku i zazwyczaj przesolone
Z fastfoodów Burger King ma u mnie 2/10, McD 7/10 (głównie za BigTasty, chyba nie ma w PL, ale sos w tej kanapce jest zajebisty)
#jedzenie #fastfood #burgerking #mcdonalds
  • 14
  • Odpowiedz
@konsumpcjusz: Tak coś podejrzewałem i mogę się teraz zgodzić. Burger King w Polsce jest mocno inny niż na zachodzie Europy. W Berlinie było fatalnie, w UK i Austrii lepiej. W Polsce - inna klasa. McDonald's się chyba aż tak nie różni.
  • Odpowiedz
Z fastfoodów Burger King ma u mnie 2/10, McD 7/10


@konsumpcjusz:
Jesli Mc robu burgery 7/10, to koles idz zapadnij się pod ziemię. Mc robi absolutnie najgorsze burgery na tej planecie. Ladnie to one na zdjęciach wyglądają. W realu są brzydkie i totalnie bez smaku. Totalnie wszystko w tym burgerze jest nie tak. Mięso bez samku, małe, niskie, zero innego wsadu, a ser tak rozpieczony, że właściwie to jakaś ciecz a
  • Odpowiedz
@konsumpcjusz: zgadzam się, ale u mnie odwrotnie - w BK jest obrzydliwa mokra, nadmuchana buła jakby zaparzona.

jakość bułki na poziomie cheeseburgerów z biedronki. Mięso o połowę mniejsze od średnicy bułki. Ceny żenujące.

Big King XXL wygląda jak McDouble za 5 zł.
  • Odpowiedz