Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich tych, których przeraża kupowanie olejków do brody 20 ml za 89 zł - w Rossmanie macie taki oto olejek, poj. 125 ml, dozownik, super zapach (kokos i migdały), sprawuje się dokładnie tak samo jak te "specjalistyczne do brody" - a jaka oszczędność.

Olejek kosztuje 15 zł.

#broda #zarost #rossmann #modameska #cebuladeals
InspektorKontroliSkarbowej - Dla wszystkich tych, których przeraża kupowanie olejków ...

źródło: comment_IyCw9jik8JNTMxGk9htqu8jUO7VhP5bV.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@mrOlii: możliwe, że olejki do brody mają podobny skład jak olejki do włosów - to mieszanki olejów z silikonem, który bardzo wygładza włosy i sprawia, że są miękkie i śliskie w dotyku ;)
  • Odpowiedz
@Aranos: twoja panna lubi jak śmierdzisz? Powiedz mi jakie kosmetyki może uźywać facet, a jakich nie? Szampon? Po co? Masz mydło. Pasta do zębów? Masz cif.

Mam brodę, olejku nie używam bo mi szkoda hajsu, ale nie uważam żeby to było pedalskie. Zadbana broda taka pedalska, wszyscy brodacze powinni wyglądać jak talib.
  • Odpowiedz
@bodzi_dzwunik: Używaj sobie czego chcesz, odżywki do włosów, lakierów do paznokci, co tam chcesz. Ja natomiast jestem zadbanym facetem, ale nie słyszałem żeby mężczyzna używał balsamów do ciała czy olejów do włosów, może to dlatego, że nie obracam się w gronie pedałów. Różowy również mi nigdy takich rzeczy nie proponował.
  • Odpowiedz