Wpis z mikrobloga

Kiedyś wtopiłem się z lte w Polsacie, i przez kilka tygodni męczyłem się z 32kb/s przez co miałem myśli samobójcze (pierwszy raz w życiu). Obmyśliłem plan aby zemścić się na #solorzcwel ; niestety plan nie powiódł się bo kupiłem #play i już żyję normalnie

Ah no tak, tym planem zniszczenia wizerunku miała być kpina i pokazanie prawdziwego oblicza LTE od Solorza, przez co polsat miał stracić potencjalnych klientów. Jak to zwykle bywa, plan nie wyszedł, ale pozostało parę memów, także zapraszam do 5 sekundowej galerii.

#polsat #plus #lte #memy i trochę #pdk za mem z Krokami opisujący ofertę od polsatu
Pobierz jacek007g - Kiedyś wtopiłem się z lte w Polsacie, i przez kilka tygodni męczyłem się ...
źródło: comment_DDODp6WHPUboeNdqAOWKLSUtuiPekooR.jpg
  • 12
@maczeta_krakow: Jak to "not found" jak u mnie "found"? :P Chyba macie coś nie tak z apką na andku
@kostya: mam playa na kartę i mają większy limit (jakieś 150-200gb, w polsacie 50-100gb - oczywiście jak wiadomo nie ma czegoś takiego jak "no limit") a poza tym Play działa znakomicie (prędkości na poziomie 20-50Mb a w Polsacie 2-20Mb, a w dodatku na Playu większość gier sieciowych działa, a na polsacie
@kostya: Podpisując umowę potwierdziłeś własnoręcznym podpisem, że zapoznałeś się z regulaminem świadczenia usług, w którym masz dokładnie opisane jak działa internet mobilny, że na prędkość wpływa wiele czynników, a nie tylko technologia połączenia.
@MichaelT128: Zgadza się tylko czuję się jak potencjalny jeleń, który zgubił poroże. 1,5 roku temu ta opcja wydawała się ciekawa ze względu na nie przypisanie świadczenia usługi do konkretnego adresu. Teraz gdybym tylko mógł zerwałbym z nimi umowę, ale bez konsekwencji finansowych - na moje nieszczęście nie było żadnej zmiany regulaminu.