Wpis z mikrobloga

Drogie Mirabelki i Mirki, czy wiecie, że to już rok? Rok od kiedy MiszczJoda wstaje każdego ranka lewą nogą, rok od kiedy może używać 5 par skarpet przez 9 dni (bo prawa noga się nie poci) i rok od kiedy ma 50% zniżki na pedicure! Dokładnie rok temu „chwaliłem” się strzałeczką na nodze, którą namalowali mi przed amputacją żeby nie pomylili nogi :D

W ciągu tego roku starałem się na bieżąco pisać tutaj co się u mnie dzieje więc nie będę się teraz powtarzał. Jedyną rzecz, którą mogę po raz kolejny powtórzyć to to jak bardzo jestem Wam wdzięczny. Nie tylko za wsparcie materialne, które wiadomo, akurat w tej sprawie było bardzo ważne, ale za to jak dobrze mnie tutaj przyjęliście i przez ten rok traktowaliście. Za wsparcie, rozmowy i wspólne śmieszkowanie! Dziękuję Wam Mirko! Kocham Was i pijcie ze mno kompot! ()

Myślę o zorganizowaniu jakiegoś małego #ama dla uczczenia tej rocznicy. Czy bylibyście zainteresowani? Zawierucha związana z sesją już mnie porwała (z tego powodu nie będę mógł niestety pojechać na poznańskie urodzinowe wykop party ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) ale dzisiaj o 18 moglibyśmy coś zorganizować :). Dajcie znać co o tym myślicie!

#jodachorujealesmieszkuje #jodawracadozdrowia #atencyjnykikut
  • 43
@MiszczJoda: Interesujesz sie rozwojem technologi medycznych ? Przyzwczajasz się do swojej protezy tak jak do nogi i jak pojawią sie nowsze (lepsze) protezy , to tej nie będziesz chciał oddać obecnej, bo nauczyłeś się z nią żyć?