Wpis z mikrobloga

Eee mirki bo się #!$%@?ło troche xD Mam jutro totalnie nieprzewidzianą rozmowę na Junior Java Deva i tak powiem szczerze, że o ile coś tam obecnie w Javie kodze (głównie Android z JDK 1.7) to totalnie nie mam pojęcia czego się mogę jutro spodziewać z takich pytać około Javowych. Nie mówię tutaj o pytaniach w stylu "co to interfejs?" - bardziej jakieś kruczki programistyczne typu "czy ten kod się skompiluje?" i jakieś zadanka algorytmiczne na kartce (jak ja tego nie lubię).

Ktoś ma jakieś fajne źródełka do powtórki takich rzeczy?

#java
  • 18
  • Odpowiedz
@M4ks: Nie wybrzydzam, bo mam zerowe doświadczenie w Javie jeśli chodzi o komercyjne projekty (głównie wannabe unity gamedev indie here).
  • Odpowiedz
@foreveralone: Powiedzieli mi, że poszło mi całkiem dobrze - odpowiedz dostanę do połowy nadchodzącego tygodnia. Generalnie jestem zadowolony.

Nie nastawiam się jakoś super na to, że akurat mnie wezmą - mi poszło dobrze, a komuś innemu może pójść rewelacyjnie i to on dostanie robotę :)
  • Odpowiedz
@shus: @enter: Sry, że tak późno, ale umknęło mi.

Test z javy... z czego 90% to był test z pytaniami o servlety i inne pierdoł z J2EE... poszedł mi tak słabo, że w skali szkolnej dostałbym może 2 xD Później 3 zadanka z algorytmiki. Wypisywanie sumy ciągu Fibonacciego w jakimś zakresie, odwracanie stringa rekurencyjnie (głównie chcieli żeby rozwiązania miały jak najmniejszą złożoność)... a trzeciego nie pamiętam dokładnie treści, bo nie
  • Odpowiedz